Poslední pes přijatý z útulku se neustále usmívá poté, co vstoupil do svého nového domova

Sedmiletý kříženec stafordšírského teriéra s názvem Capone čekal na novou rodinu, dokud nebyl úplně posledním psem v útulku Ionia County. Ale těm, kteří čekají, přicházejí dobré věci, a tento pes byl za svou trpělivost odměněn.

Capone byl původně přijat krátce po příjezdu do útulku v roce 2017, ale o rok později se vrátil poté, co se dostal do potyčky s jiným psem, který navštívil jeho domov. Při druhém pobytu v útulku se Capone dostal do deprese a přestal jíst.

Chudák měl zlomené strdce a strach z toho, že ho znovu odmítneme. Tentokrát to byl úplně jiný pes, než ten, který přišel do útulku před rokem. Capone se k personálu útulku rychle připojil a vždy se chtěl někoho dotknout.

Pracovníci útulku se snažili najít pro Caponeho dům bez domácích zvířat a věděli, že to bude náročné. Pracovníci zaslali jeho obrázek a příběh na sociálních média, aby si všichni uvědomili, že Capone je připraven být přijat do nové rodiny. A stalo se to.

Pár zájemců o jejich stránku na Facebooku se ptalo na Caponeho. Zamilovali se do jeho příběhu a fotografií a prostě ho museli mít. Dorazili do útulku později ještě ten den s vlastní jmenovkou již pro něj!

Ale personál si uvědomil, jak je po tom, co mu předchozí rodina zlomila srdce, Capone vybíravý. Byli tak opatrně optimističtí, že by si ho vzal tento pár. Capone vyšel ven a podíval se na Jona a Ashlee, a když si klekli, rozběhl se přímo do jejich náruče.

Osamělý pes z útulku konečně našel svoji rodinu a domov na vždy a personál byl nadšený. Byli s ním všichni a všechno se nakonec vyplatilo.

Když se Capone vrátil domů a usadil se, jeho noví rodiče poslali útulku fotku, která odhalila obrovský úsměv na tváři. Ulevilo se mu.