Potřebujte peníze? Díru v rozpočtu vám může zalátat rychlá nebankovní půjčka

Fotografie: Pixabay

Co byste řekli až 150 tisícům na cokoliv, které by vám do čtvrthodiny přistály na bankovní účet? A půjčku byste navíc vyřídili z pohodlí vašeho domova? Poměrně snadná cesta k penězům vede přes produkt s názvem rychlá půjčka. Zní pro vás lákavě? Ještě před jejím uzavřením se ale ujistěte, zda je pro vás vhodná.

Rychlá půjčka neboli půjčka online, popřípadě půjčka hned samozřejmě má své pevně dané podmínky. Začneme jejími výhodami. První je její účel, který nikdo zevrubně nestuduje. Půjčku můžete využít na rekonstrukci domu, koupi auta i dovolenou. To, jak peníze utratíte, je čistě na vás. S půjčkou je spjata i relativně benevolentní doba splatnosti – na splacení svého závazku můžete mít až čtyři roky.

Bankovní versus nebankovní půjčka

Nevýhodou rychlých nebankovních půjček jsou ve srovnání s klasickými bankovními produkty o něco vyšší úroky. Banka by si vás ovšem také vice proklepla. Ptala by se vás, na co peníze potřebujete. A jednání by zřejmě probíhalo osobně na pobočce. Uzavření půjčky by také nebylo tak rychlé jako u půjčky online. Ta se totiž vyznačuje jednoduchostí žádosti a vyplacením peněz do 15 minut od schválení.

Získejte 100 tisíc korun s nízkým úrokem

Pokud navíc využijete akční nabídky Razdva půjčky na sto tisíc korun se splatností čtyři roky, získáte extra nízký úrok 9,21 % a RPSN (roční procentuální sazba nákladů) 9,60 %. To už jsou procenta srovnatelná s bankovními úvěry. Splátka této půjčky vychází na 2498 Kč měsíčně. Navíc můžete nyní s Razdva půjčkou – v jakékoliv výši – vyhrát víkend v kabrioletu Fiat Barchetta.

Skutečně půjčku potřebujete?

Vzít si půjčku je závažné rozhodnutí. Vždy je na místě zvážit, zda půjčku skutečně potřebujete. A především, jestli budete schopni ji bez problémů splácet. Společnost si od vás sice vyžádá potvrzení o příjmech a výpis z účtu, to finální rozhodnutí, zda na splátky máte či nikoliv, ale bude na vás.