Prázdninová láska aneb zamilujte se do obuvi Crocs

Dámské, pánské a dětské boty Crocs nejsou pouze legendární krokodýli, jež jsou ideální možná tak na zahradu. Crocs je regulérní módní značka a pro své současné trendy je tato značka velmi populární.

Tato obuv není však výjimečná pouze svým designem, ale především pocitem jedinečného pohodlí, které poskytují – bez bolesti nohou i při celodenním nošení. Jednu značku si zamiluje celá vaše rodina, včetně domácích mazlíčků.

Dámská obuv pro letní pohodu

Plánujete letní výlety s rodinkou či dámskou jízdu? Ať je to jak chce, dámy z obrázku vypadají velmi spokojeně. A mají k tomu určitě důvod. Pravděpodobně si prohlížejí snímky, které pořídily během celodenního výletu a stále jsou plné elánu s úsměvem na tváři. Pohodlná dámská obuv Crocs je zaručeně tím pravým ořechovým, pro letní dobrodružství.

Prázdninová láska aneb zamilujte se do obuvi Crocs

Dětská obuv pro dny plné dovádění

Měla by být prodyšná, měkká a především poskytnout dětské nožce bezpečí. Což ve všech bodech splňují dětské boty Crocs. Jsou roztomilé, barevné a slušet budou všem holčičkám i klukům. Botky jsou děrované, tudíž zabraňují pocení dětské nožky. Díky ortopedické klenbě a masážním bodům uvnitř obuvi se vyvíjí dětská nožička správně a nedochází tak k jejímu zploštění. Díky gumovému materiálu boty dítě využije jak na pláži, zahradě, městské toulky na zmrzlinu, tak na dovádění ve vodě.

dětská obuv

Pánská obuv pro relaxaci

Každý se už určitě těší na letní dny plné lenošení a relaxace. S tím souvisí i možnost jednoduše vplout do obuvi, které nevyžaduje složité zavazování tkaniček – obzvlášť, když celý den trávíte na chalupě, kde nechybí zahradní lehátko. Tu a tam si člověk odskočí pro vychlazené pivko či limonádu. I pánská noha potřebuje pohodlí, čerstvý vzduch, ale ochránit před šlápnutím na vosu. K tomu ideálně poslouží pánská obuv Crocs na léto – věřte, že se do ní zamiluje i váš pes. Ten ví dobře, co je pro jeho páníčka nejlepší. Nezapomeňte také na pohodlné pánské oblečení, jako jsou kraťasy a ležérní tričko. Přejeme příjemné letní dny plné pohody.

pánská obuv

Zdroj obrázků: www.facebook.com