Kotě na videu se seznamuje s pánem domu. Hrozivý rotvajler je vyděšenější než malý chlupatý nalezenec

Fotografie: Animalkingdomvideos / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Muž sdílel napínavé video, ve kterém zachytil, jak se malé nalezené koťátko seznamuje s jeho velkým rotvajlerem. Podívejte se, jak jejich první setkání dopadlo.

Muž našel na ulici roztomilé chlupaté kotě. Váhal, ale nakonec se rozhodl, že si ho vezme domů a zachrání ho. Byla tu však jedna malá potíž. Pánem domu už zde byl obrovský rotvajler, kterého malý chlupatý přírůstek opravdu zaskočil. Podívejte se na roztomilé kotě a rotvajlera, jenž evidentně netuší, jak má na tuto dotěrnou malou kuličku reagovat.

Pes zprvu z kotěte moc nadšený není

Nemohl ho nechat samotné. Až uvidíte roztomilý výraz tohoto koťátka, nejspíš byste také neodolali a vzali si ho domů. Malé šedé koťátko se tak dostalo do rodiny, kde už však několik let žije i rotvajler Choko. Jeho majitel tak natočil jejich první seznamovací chvilky. Zdá se, že kotě se obrovského psa vůbec nebojí. Naopak, rádo by se sním hned seznámilo.

Choko však na kontaktní kotě zprvu nereaguje moc přívětivě. Odráží jeho pokusy o přiblížení a dává jasně najevo, že takoví kamarádi ještě nejsou. Kotě tedy zanechá marných pokusů a přesune se přímo před čumák ležícího psa. Sedne si před něj a upřeně na něj kouká. Choko zvedne hlavu, chvílemi kouká na kotě a pak zmateně na svého pána.

Ještě ten den se stali nejlepšími kamarády

Ten v komentáři pod videem poznamenal: „Přemýšlím, kdo se koho více bojí?“ A je to rotvajler, který vypadá dost zmateně a vyděšeně. Údajně se však právě v tento den stali nejlepšími přáteli, a seznamování tak nakonec dopadlo na jedničku. V dalším videu, které zveřejnil, už tak můžeme vidět, jak se společně dívají na televizi. Kotě si dovolí škrábat psa po čumáku a ten jeho útoky odráží roztomilým šťoucháním do jeho bříška.

roztomilé kotě
Fotografie: Freepik

Koťátko dostalo jméno Akula a dnes už je to velká tříletá kočka, která si vydobyla čestné místo v této domácnosti. Časem přibyla i další bílá kočička, a tak mají dámy nad rotvajlerem Chokem převahu. Na youtubovém kanálu tohoto milovníka zvířat se tak pravidelně objevují kouzelná videa ze života těchto tří kamarádů.

Podívejte se ve videu níže na koťátko s tím nejsmutnějším pohledem. Mnozí lidé v komentářích poznamenali, že se zdá, že mu chybí maminka, a tak hledá útěchu. Že je před ním obrovský rotvajler, který by ho slupnul jako malinu, kdyby chtěl, si kotě evidentně vůbec neuvědomuje. A jediné, po čem touží, je, se s tímto nevrlým pejskem skamarádit.

Zdroj: Delbart