Obyvatelé bytu přivolali odborníky kvůli podivným zvukům ze stropu. Po bližším průzkumu jim roztálo srdce

Fotografie: Depositphotos

Podívejte se na další povedenou záchranu. Tentokrát si ochránci zvířat museli poradit se stropem v bytovém domě, aby odtud zachránili chlupatého mazlíka.

Obyvatelé bytového domu kontaktovali ochránce zvířat, protože neustále ve stropě slyšeli nářek. Dvě zootechničky se tak vydaly na místo. Chvíli to trvalo, ale nakonec se jim opravdu podařilo objevit malého nešťastníka, který tu tolik plakal. Díky všímavosti lidí a obětavosti ochránců zvířat se tak podařilo napsat další příběh záchrany se šťastným koncem.

Nářek ze stropu nešel přeslechnout

Ochránci zvířat z arizonské organizace Arizona Human Society byli povoláni k opravdu nezvyklému případu, jak také informovali na svém facebookovém profilu. Obyvatelé jednoho bytového domu měli pocit, že slyší ve stropě hlasité naříkání. Do akce tak byly vyslány dvě veterinární techničky, Kenzee a Julie. A skutečně ve stropě muselo být něco živého. Díky termo senzoru se jim podařilo přesně lokalizovat místo, kde se malý nešťastník nachází.

Poté do stropu opatrně vyvrtaly díru. Kenzee pak rukou zalovila v otvoru a už tahala zvířátko, které tu volalo o pomoc. Bylo to roztomilé zrzavé koťátko. „Ach můj bože, ty jsi malinká,“ řekla podle deník TheDodo Kenzee, když si koťátko pořádně prohlédla. Ženy odhadly, že může být teprve dva týdny staré. Jak se však mohlo dostat pod strop, na to se nikomu nepodařilo přijít.

Myslel, že na stromě vidí obřího pavouka. Když se podíval blíže, došlo mu, že musí zavolat odborníky

Se svou zachránkyní strávilo několik týdnů

Koťátko, které pojmenovali Nala, pak ihned putovalo do rukou veterinářů. Trpělo podváhou, bylo dehydrované a také mělo škrábance na bříšku. Naštěstí to nebylo tak vážné, aby byl jeho život v ohrožení. Brzy tak mohlo putovat do dočasné péče právě ke Kenzee, jež ho zachránila. Ta se o kotě stará už několik týdnů a teď nastal čas, aby pro něj našli trvalou rodinu.

Všichni doufají, že se tomuto statečnému koťátku podaří brzy najít nový domov. Kočička, která dokázala vzít osud do vlastních tlapek a statečně si přivolala pomoc, bude jistě pro své majitele přínosem. Na SvětěKreativity si můžete přečíst jiný příběh koťátka se šťastným koncem. Policista s velkým srdcem našel v popelnici kotě a sám se ho i ujal.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*