Dojemné setkání zatoulaných zvířat z útulku s těmi z místní zoo. Video ukazuje krásu přátelství mezi zvířaty

Fotografie: Depositphotos

Společnost pro ochranu zvířat se rozhodla spojit s místní zoologickou zahradou a uspořádat společnou kampaň.

Protože během pandemie utrpěla zoologická zahrada v San Antoniu značné peněžní ztráty, rozhodla se s ní texaská společnost pro ochranu zvířat spojit a vytvořit tak společnou kampaň. V důsledku vzniklo video, jak jsou opuštěná zvířátka z útulku převezena do zoo, aby si mohla zde najít nové přátele. Kampaň byla vytvořena především pro jejich záchranu a proto, aby si jich lidé opět všimli a brali na vědomí, že si je mohou adoptovat.

Nedostatek peněz v zoologické zahradě

Texaská společnost pro ochranu zvířat v San Antoniu se společně s místní zoologickou zahradou  rozhodla uspořádat kampaň, aby upozornila širokou veřejnost na jeden veliký problém: kvůli pandemii koronaviru prudce klesly jak finanční příspěvky zoologickým zahradám, tak i charitativní dary útulkům. Obě organizace tak nyní trpí nedostatkem peněžních prostředků a proto se rozhodly vzájemně si představit svá zvířata.

Fotografie: Pixabay

Samozřejmě nejvhodnější možností bylo přesunout zvířata z útulku, žirafy by se asi těžko dostávali do auta. Vzniklo tak krásné video (jedno z mála) kde se kočka seznamuje například s leopardem či hrochem.

Obě organizace nyní doufají, že si široká veřejnost dostatečně povšimne jak roztomilá tato zvířata jsou a že opravdu není jednoduché jim dodat dostatečné péče, bez jakýchkoliv peněžních příspěvků.

Fotografie: Pexels

Podívejte se na video

Všechna zvířata z útulku mohou být adoptována a proto je nutné dostat tuto myšlenku mezi co nejvíce lidí. Je totiž spoustu těch, kteří by rádi přijmuli nového mazlíka mezi sebe. Tato akce se tak také stala jakousi reklamou pro zvířata, která jsou připravena najít domov a svého majitele. Podívejte se na video, není roztomilé, jak se velká a malá kočka o sebe zajímají? Ostatní zvířata se také velmi spřátelila.

Zdroj: YouTube / NowThis News

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]