Příjemný pobyt na dovolené narušila jediná otázka. Žena byla dotázána na nadměrnou konzumaci

Fotografie: Depositphotos

Láska k jídlu se u turistů nesetkala s pochopením. Žena se stala terčem netaktní otázky, která ji dohnala až k slzám. Z pohádkové dovolené si odnesla nepříjemný zážitek.

Pro Lauren to byl splněný sen. Dlouho očekávaná all inclusive dovolená v Turecku byla konečně tady. Klid, odpočinek, všechno to dobré jídlo a pití přímo pod nosem a výlety a moře. Mnoho lidí by takový zážitek závidělo. Jenže většinou není nic tak, jak si člověk naplánuje. Pohádkovou dovolenou narušila jedna otázka, velice netaktní, která dohnala Lauren k slzám.

All inclusive dovolená se změnila v noční můru

Lauren vyprávěla svůj příběh na oblíbené sociální síti TikTok. Jak vysvětlila, odjela na all inclusive dovolenou do Turecka. Tuto idylku však narušila jedna indiskrétní otázka. Možnost all inclusive je oblíbená především u turistů. Může to být tak lákavé, že jen těžko odolávají plnému bufetu, ve kterém tráví většinu času prázdninového pobytu. Mnoho z nich si myslí, že když je vše v ceně, byl by hřích toho nevyužít.

Tak uvažovala i Lauren, která využila kouzla plného bufetu. Jak přiznala, jedla někdy i 10 jídel denně. Nikdy neodolala a vždy se vracela ke stolu s plným talířem. To se však trochu podepsalo na její postavě. Její břicho nezůstalo bez povšimnutí. Lauren s tím zjevně nepočítala a celá situace ji dohnala k slzám.

romantická žádost o ruku

Romantická žádost o ruku se nepovedla. Snoubenka ztratila prstýnek v písku na pláži

Jeden z turistů položil netaktní otázku

„Sledovala jsem tě dva týdny,“ řekla jedna z turistek Lauren. Nejdříve si myslela, že její sláva z tiktoku přesáhla i oceán, ale nebylo tomu tak. Turistka upozornila, že Lauren neobvykle narostlo bříško, za což by prý mohlo těhotenství. „Jste těhotná? Musíte být těhotná,“ řekla rekreantka.

@laurensaddingtonxI have no words it was SO awkward 😭😭😭😭

♬ original sound – Lauren Saddington 👑

Lauren přiznala, že nešlo o těhotenství, ale o vliv toho, že miluje jídlo a užívá si výhod pobytu all inclusive. Když se ji turistka opakovaně snažila přesvědčit, že je těhotná, žena málem propukla v pláč. Byla z celé situace v rozpacích a bylo jí to líto. „Nikdy bych se ženy nezeptala, jestli je těhotná, i kdybych viděla obrovské břicho,“ vysvětlila Lauren.

Zdroj: Fakt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]