Maminka málem dostala panický záchvat, když si všimla, co její 2letá dcerka dělá v koňském stáji

holčička hladí koně
Fotografie: Freepik

Tak toto jste ještě neviděli. Malá holčička je tak nadšená ze strýčkových koní, že je musí všechny přijít pohladit ještě předtím, než se vůbec nasnídá.

Video, které ukazuje něžnou lásku mezi malým dítětem a zvířaty, už viděly miliony lidí. Deník SosialNytt uvádí, že bylo pořízeno v Austrálii maminkou teprve dvouleté holčičky. Ta je tak u vytržení z koní, jež vlastní její strýček, že se jich nemůže nabažit. Její první kroky každé ráno vedou rovnou do stáje.

Návštěva strýčka odhalila její lásku ke koním

Tato holčička sotva začala chodit, ale když s maminkou přijely na několik dní navštívit farmu jejího strýčka, opravdu se nešetřila. Její maminka tak pořídila úžasné video, na němž tato roztomilá holčička chodí po velké stáji a pohladí a pozdraví každého koníka, kterého vidí. A ti k ní rádi skloní hlavu, aby jí její lásku oplatili.

„Naše dcera miluje zvířata, takže si dokážete představit, jak nadšená byla o Vánocích na návštěvě ve stájích svého strýce v St Leonard’s. Každé ráno trávila běháním do stájí, aby zkontrolovala koně, poplácala je, krmila je a líbala, zbožňuje koně a je k nim velmi něžná. Těšili se na její návštěvy, každý vystrčil hlavu, aby ji pozdravil,“ citoval maminku youtubový kanál ViralHog.

Skupina 40 lidí spojila síly, aby zachránila 2 koně na pokraji vyčerpání. Zvířata poděkovala dojemnou reakcí

Koně se k ní chovají s velkou něžností

Její zaujetí velkými kamarády je opravdu nakažlivé. Každý může cítit, jak je holčička z koní nadšená a že nemá vůbec žádný strach, přestože je proti nim o tolik menší. Koně jí ani nedají příležitost, aby se jich bála. Naopak, jsou k ní nesmírně něžní a jako by všichni čekali, až k nim přiběhne a i oni se s ní budou moci chvíli pomazlit.

Roztomilé video vzbudilo na internetu velkou pozornost a získalo si miliony fanoušků. „Takové krásné gesto. Takové vzácné dítě. Koně cítí laskavého milujícího ducha této holčičky. Koně jsou tak úžasní a krásní,“ napsal jeden z komentujících. Vy si určitě nenechte tento záznam ujít, protože vám zaručeně zlepší náladu. Milovníci koní se můžou na Světě Kreativity podívat také na úžasné video, kdy si rodina pustí svého koně až do obývacího pokoje.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*