Řidič nákladního auta se stal hrdinou. Jako jediný si všiml detailu, díky kterému zachránil nevinný život

Fotografie: Freepik

Kotě se schovalo na velmi nebezpečném místě. Díky pozornému řidiči nedošlo na nejhorší. Celou záchranou akci zachytila kamera.

Web UPI upozornil na opravdu neuvěřitelnou záchranu jednoho malého kotěte. To mělo velké štěstí. Schovalo se totiž na velmi nebezpečném místě. Řidič návěsu si jej naštěstí všimnul dříve, než by vše skončilo katastrofou. Podívejte se na záběry z této záchrany, do které se zapojilo hned několik složek.

Řidič si naštěstí auto před jízdou zkontroloval

Kancelář OSP v severovýchodním Ohiu zveřejnila na síti X záběry ze záchrany malého kotěte, které se dostalo do opravdu svízelné situace. Řidič nákladního auta s návěsem si naštěstí šel vše před jízdou zkontrolovat a všiml si, že v úzkém prostoru mezi pneumatikami zadního kola se schovává malé kotě. Prostor byl však tak úzký, že do něj nebylo možné vložit ruku a koťátko vytáhnout.

Do záchrany se tak vložilo hned několik lidí, kteří nakonec usoudili, že jediná možnost, jak kotě osvobodit, je sundat vnější pneumatiku. Díky posunutí pneumatiky se objevil dostatečně velký prostor a zachránci mohli vyděšeně kotě popadnout a umístit ho do připravené krabice. Na místo byli přivoláni také ochránci zvířat z organizace Portage Animal Protection League.

S koulí bahna se zdálo něco v nepořádku. Po odevzdání odborníkům je málem trefil šlak

Ani řidič nevěřil v takovou náhodu

Ti si šťastné kotě převzali do své péče. Na záchraně malého kotěte se podílelo hned několik záchranných složek. Nikdo nechtěl ani domýšlet, co by se stalo, kdyby řidič návěsu nebyl dostatečně pozorný a před jízdou by si nešel své auto zkontrolovat. „Nejspíš jen hledalo místo, kde se schovat. Naštěstí jste ho objevil ještě před jízdou,“ říká na záznamu pracovnice záchranné stanice řidiči.

Ten jí přitakává a sám nemůže věřit, jaké to bylo neuvěřitelné štěstí, že si malého koťátka všiml. Po záchranné akci si tak mohli všichni oddechnout a vydat se zase po své práci s dobrým pocitem, že toho dne vykonali něco opravdu mimořádného. Na SvětěKreativity jsme psali také o další úžasné záchraně. Podívejte se, co stalo, když policista našel v popelnici opuštěné kotě.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*