Překvapte svého partnera lechtivým vánočním dárkem

Vánoce se blíží a vy jistě přemýšlíte, co vybrat partnerovi (i partnerce) k Vánocům. Zapomeňte na obligátní ponožky, očekávatelnou kosmetiku či nudné knížky. Nebo jinak. Jeden z darů věnujte svému vztahu. Pořiďte si něco, z čeho budete mít požitek oba. Oč se jedná? O hračku do ložnice.

Masážní pomůcky, vibrátor nebo dildo k Vánocům

Erotické hračky přinesou rozkoš vám oběma, ovšem jestli nakupujete poprvé, možná netušíte, jak je objednat. Můžete začít zlehka masážními pomůckami, které slouží spíš k předehře. Do základní výbavy každého lechtivého trezoru párů patří stimulanty ve tvaru penisu. Zárukou je vibrátor. Ptáte se, proč právě on, když v ložnici jeden z páru už tuto výbavu má, navíc v „živém“ provedení? Tato erotická hračka vám poskytne velkou službu. Muži se s ní naučí lépe pozorovat reakce své partnerky. Uvidí, co jí dělá dobře, protože si s vibrátorem pohrají oba. V další řadě je zde anální kolík. Klidně i pro muže. Jste v heterosexuálním páru? Nemyslete si, že muži někdy nemají hříšné myšlenky, stimulace análního otvoru je pro ně stejně lákavá jako pozorování své partnerky při hrátkách s jinou ženou. V této fázi můžete přizvat na pomoc i dildo. Připínací penis, který je na speciálních kalhotkách. Vrcholem mužské rozkoše je, když svoji partnerku bude pozorovat při laškování s jinou ženou, která jí bude „dávat co proto“ s umělým penisem.

Diskrétní sexshop – zaručení soukromí

Lechtivý dárek ocení skoro každý, kdo aktivně žije sexuálním životem. Vyzkoušejte něco nového, co ozvláštní váš vztah. Bojíte se reakce partnera? Jestli spolu sdílíte intimní chvíle, odhoďte zábrany. Pouze ti, u nichž jste přesvědčení o jisté konzervativnosti, by takový dárek asi neocenili. I když věřte, že i hluboce věřící se dovedou zbavit zábran. Stačí, když se zavřou dveře ložnice. Za pokus nic nedáte. Ostýcháte se jít do sexshopu? Dnes můžete řešit vše anonymně. Například sexshop Sexio.cz má speciálně vyvinutý systém naprosté diskrétnosti, proto je nejdiskrétnějším sexshopem u nás i v dalších částech Evropy. I když si budete prohlížet jejich stránky, nebudou sdílet vaše cookies a data. Nestane se tak, že hned poté na vás budou vyskakovat erotické reklamy, které prozradí, že jste brouzdali na erotických stránkách. Neméně podstatný je i systém rozesílání objednávek. Až vám přijde domů balíček, nikdo nepozná, že se jedná o balíček ze sexshopu. To vás ochrání nejen v případě, že budete chtít zásilku utajit před partnerem, protože je to překvapení. Také poštovní doručovatel nezjistí, odkud jste si něco objednali, tím si můžete být jistí. Diskrétnost je pro Sexio.cz prioritou číslo jedna tak, jak by tomu u obchodu s erotickými pomůckami mělo být.