Princ Harry přišel s vyjádřením na adresu svého bratra Williama, které znepokojilo celý svět

Fotografie: Depositphotos

Vztahy mezi princem Harrym a zbytkem královské rodiny jsou stále napjaté. Teď navíc sleduje, jak se prohlubuje pouto mezi jeho bratrem a jejich macechou.

Britská královská rodina neprožívá zrovna nejšťastnější období. Král Karel III. i princezna Kate se oba léčí s rakovinou a museli své veřejné aktivity značně omezit. Do popředí se tak dostávají jejich partneři, královna Camilla a princ William. Jejich vzájemný vztah se měl díky společnému trápení více prohloubit. To se však příliš nelíbí princi Harrymu, jenž bratrovo přijímání jejich „zlé macechy“ vnímá jako zradu.

Camilla a William se více sbližují

Královna Camilla a princ William museli převzít část královských povinností. Oba jejich partneři se momentálně léčí s rakovinou a stáhli se z veřejného života. Zdá se, že události posledních týdnů tyto dva stmelily dohromady. To se však příliš nezamlouvá princi Harrymu, který Camillu nikdy příliš v lásce neměl. Jak uvádí TN, bratrovo chování vnímá jako zradu.

O komplikovaných vztazích promluvil expert na královskou rodinu Tom Quinn. „Harry skutečně nevěří tomu, že William a Camilla spolu teď vychází docela dobře, a bude to vnímat jako zradu. Byl v šoku, když si William uvědomil, že Camilla má hodně daleko k tomu monstru, za které ji považovali, když byli děti. Je to opravdu milá žena,“ řekl Quinn pro deník Mirror.

Král Karel III. konečně vystoupil na veřejnosti. Jeho výstup rozdělil společnost na 2 tábory

Princ Harry se přes matčinu smrt nikdy nepřenesl

Camilla podle něj umí velmi soucitně naslouchat, což William v těžké situaci s povděkem přijímá. Pro Harryho však stále zůstává tou „zlou macechou“. Williamovo chování je tak pro něj jen dalším příkladem toho, jak jeho bratr zklamal. On se přes smrt své matky, princezny Diany, nikdy zcela nepřenesl. Ta zemřela v roce 1997 při autonehodě. Jeho otec však s Camillou udržoval vztah už od konce 80. let. A v roce 2005 si ji také vzal. Harry ji však do rodiny nikdy nedokázal přijmout.

palác
Fotografie: Freepik

„Je to všechno velmi smutné, ale ukazuje to, že obrovská geografická propast mezi bratry – Harry v Americe, William v Londýně – se stala fyzickým projevem jejich emocionálního odloučení,“ vysvětlil Quinn. Princ Harry s manželkou Meghan a jejich dětmi Archiem a Lilibet pobývají dlouhodobě v Montecitu v Kalifornii.

Svého otce přijel Harry navštívit jen v únoru, poté, co mu byla diagnostikována rakovina. Návštěva však trvala jen něco přes půl hodiny a Harry následující den odletěl zpět do Spojených států. Údajně se chtěl setkat i s Williamem, ten však prý zájem o schůzku s ním neměl. Na SvětěKreativity jsme rovněž psali o tom, že nemocný král Karel III. konečně vystoupil na veřejnosti.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*