Proč jsou pes a kráva nejlepšími kamarádi? Tento příběh vám ukáže pravou lásku

Psi jsou takovými soucitnými zvířaty a pokud jde o navázání přátelství, jsou druhově slepí. To dokazuje i následující příběh.

Když se pes Rookie stal součástí své rodiny, rychle si vytvořil silné pouto s lidmi, kteří se o něj starali. A přesto tu byla bytost, která by vlastnila ještě větší kus srdce psa a to rodinné krávy.

Lidé nemohli uvěřit tomu, co viděli, když se toto nepravděpodobné duo stalo rychle přáteli. Nicméně, kráva se stala matkou mladého Rookieho. Rodina mohla být často svědkem toho, jak psovi olizuje srst, mazlíse s ním a také ho nechávala spát na zádech.

Kráva zkrátka převzala pro psa roli typu matky a stala se neoddělitelnou součástí jeho života. Sdíleli spolu vše od zábavy až po nejsilnější rodinné vazby. Rookie a kráva se stali nerozlučnou dvojkou, až do chvíle, kdy se situace v rodině obrátila.

Na rodinu padly těžké časy a rozhodla se, že musí krávu prodat. Prodali ji sousedům a malý pes začal kňučet a plakat. Psi, samozřejmě, mají pocity stejně jako lidé, a nejsou žádné rozdíly v jejich chování, když se cítí zoufalí nebo nešťastní. Je to na nich okamžitě poznat.

Rookieho srdce je hmatatelné. Vyštěkl a vykřikl, opakovaně hledal svého nejlepšího přítele. Dokonce čekal několik hodin u vrat ve stodole, svíral slabou naději, že se jeho přítel vrátí. Jednoho dne pak Rookie zaslechl vzdálené bučení. Běžel ze dvora, spěchal po ulici a sledoval hlas až ke zdroji. Tam našel svou přítelkyni krávu. Žila v jiné stodole ve vesnici, ale byla stále dost blízko, aby ji mohl slyšet. Rookie byl potěšen!

Majitel Rookie, který ho následoval ze svého pozemku ho přivedl ho domů a uvázal. Rookieho nálada však opět šla dolů, cítil úzkost z toho, že se drží stranou od tvora, s nímž se přátelil. Nic mu nemohlo udělat radost. Prostě ležel ve stodole s prázdnýma očima a trpělivě čekal, až se vrátí. Nejhorší bylo, že věděl, kde je jeho nejlepší přítel, ale nemohl se tam již dostat.

Naštěstí netrvalo dlouho, než si jeho rodina uvědomila beznadějnost situace. Nemohli nést, aby viděli rodinného psa v takovém stavu. A tak navzdory obtížím, které mohla tato situace představovat, si koupili svou starou krávu zpět. Nejen, že rodina přivedla krávu, aby si zachovala společnost Rookieho, ale také si koupila dalšího psa, aby měl vždy společníka.