Proč máte problémy s erekcí a jak je vyřešit?

Fotografie: Pixabay.com

Problémy s erekcí potkají asi každého druhého muže během jeho života. Pro některé muže jde o problém ve středním věku, pro jiné až v penzi.

V každém případě se jedná o velmi nepříjemnou potíž, se kterou byste měli něco udělat. Nejlepší bude navštívit specialistu a svěřit se mu. Lékař vám pomůže nejen odstranit příčinu, ale také zvolí vhodnou léčbu.

V první řadě určete hlavní příčinu problému

Důvodů, proč se potýkáte s poruchami erekce je celá řada. Na první pohled nelze říct jen to, že jde o onemocnění spojené s věkem. Vůbec to tak není. Trpět tím mohou i muži kolem třiceti let, stejně jako kolem šedesáti let. Mezi hlavní příčiny patří:

  • stres,
  • chronické nemoci (cukrovka, vysoký cholesterol, vysoký krevní tlak apod.),
  • duševní zdraví,
  • nezdravý životní styl a mnoho dalšího.

V dnešní době je nejčastější příčinou právě váš životní styl. Kouření, nadměrná konzumace alkoholu a nedostatek pohybu i spánku ničí celé vaše tělo. A nakonec zničí i milostný život. Pořádně tvrdá erekce není pro všechny muže samozřejmostí. Naštěstí ale existuje mnoho způsobů, jak se k ní můžete opět vrátit a naplno potěšit svou partnerku.

Pomohou vám léky i erotické hračky

Většina léků na erekci je na lékařský předpis. To je pro mnoho mužů velká komplikace, protože k lékaři jít vůbec nechtějí. Naštěstí vám pomůžou tabletky na potenci, které můžete sehnat i bez receptu. Využít můžete také doplňky stravy, které podporují potenci a erekci. Jedná se hlavně o kotvičník zemní, ginko bilobu nebo doplňky, které obsahují l-arginin.

To ale není jediná možnost. Využít můžete také erotické hračky. Erekční kroužky nebo vakuová pumpa jsou osvědčenými prostředky, které podpoří prokrvení údu a díky tomu také podpoří erekci. Pro některé muže budou mít pozitivní vliv také krajkové nebo latexové oblečky na partnerce, které vám zaručeně rozproudí krev, a to ve všech částech těla.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*