Proměňte svatební hostinu v nezapomenutelný zážitek pod širým nebem

Fotografie: Depositphotos

Svatba jakožto jeden z nejkrásnějších a nejdůležitějších dnů v životě zamilovaného páru obnáší spoustu starostí i povinností. Obrovskou výzvou pro snoubence je naplánování svatební hostiny. Jakmile vyberete datum, zarezervujete si vysněné místo, a pak se můžete pustit do samotných příprav. Pokud plánujete svatbu pod širým nebem, neměli byste zapomínat ani na různé detaily, ať už se jedná o pronájem párty stanů, nebo zajištění programu pro ratolesti.

Svatební hostinu si zřejmě chcete užít, a proto všechno naplánujte tak, aby vám v tom nic nebránilo. Pamatujte, že svět patří připraveným.

Párty stany jsou základem úspěšné venkovní hostiny

V letních měsících se doslova vybízí to, aby se hostina konala pod širým nebem, ovšem počasí bývá často nevyzpytatelné, a proto myslete i na pronájem párty stanuChrání totiž nejen před nečekaným deštěm, ale svatebčané se pod ním ukryjí i před silnými slunečními paprsky.

Existuje spousta variací párty stanů, takže záleží pouze na vás, jakou velikost požadujete, jak má stan vypadat a podobně. Zapomeňte na kýčovité barevné stany a sáhněte po eleganci v podobě bílého stanu, k němuž sladíte i ostatní vybavení, a to například skládací stoly se židlemi, koktejlové stoly a podobně. Zvolíte si, jestli má být potah na stolech a židlích bílý, nebo černý.

S příchodem večerních hodin bude potřebné i nějaké osvětlení, které dodá stanu kouzelnou atmosféru. Určitě není cílem svatebčany oslnit. Ve stanu by mělo být příjemné přítmí.

Zábava pro všechny věkové skupiny

Podívejte se na seznam hostů. Objevují se na něm i ratolesti? Děti samozřejmě velice rády tančí, ale to je nebude bavit po celý den, a proto jim připravte doprovodný program. Pronájem nafukovacího skákacího hradu je ideální volbou, protože ten zabaví jak malé děti, tak i školáky.

Pro mrňata, která ještě ani nechodí, je možné pronajmout bazének s balonky a skluzavkou. I v tomto ohledu je k dispozici celá řada možností.

Popcorn ocení děti i dospělí

Svatba a jídlo k sobě nekompromisně patří. Po svatebním obřadu se hosté přesouvají k obědu, a poté následuje teplý a studený raut. Doplněním celého cateringu je třeba i sweet bar, případně si můžete pronajmout stroje na popcorn. Znáte dítě, které by si nedalo popcorn?

Jen taková malá vsuvka. Ani dospělý nepohrdne hrstkou popcornu, a to zejména, pokud bude čerstvý, nemyslíte? Popcorn je skvělým doplňkem k odpolední zábavě. V opravdu horkých letních dnech možná stojí za zvážení i stroj na ledovou tříšť.

Další vybavení, se kterým bude svatební hostina dokonalá

Svatební hostina je o plánování, vymýšlení a připravování. Vzhledem k tomu, že se bude i hodně fotit, je potřeba myslet na to, aby bylo prostředí dokonalé, útulné a elegantní. Právě proto byste měli myslet i na neotřelé dekorace, které doplní celkovou atmosféru.

V kurzu jsou různé slavobrány, ale také fotostěny, u nichž se svatební hosté mohou vyfotit a odnést si tak nějakou vzpomínku. Fotostěna je k dispozici v několika variacích – červená, champagne, stříbrná i zlatá. Záleží na tom, v jakém odstínu se nese celá hostina.

Co říkáte i na svítící nápisy a LED řetězy, které pověsíte v párty stanu? Fantazii se opravdu meze nekladou.

Svatební hostina pod širým nebem se stane opravdu nezapomenutelným zážitkem pro vás i vaše hosty. S širokým sortimentem párty stanů a dalšího vybavení, které nabízí společnost BalonkyPraha.cz, dokážete vytvořit dokonalou atmosféru. Podívejte se na stránky tohoto odborníka a určitě najdete optimální řešení vybavení pro vaši svatební hostinu.

BalonkyPraha.cz poskytuje vybavení nejen na svatby, ale i různé oslavy a akce.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*