Psí máma pláče o pomoc pro její štěně, svěřila jej do rukou lidí

Pracovníci Animal Aid Unlimited obdrželi hovor o zraněném štěněti na jedné straně silnice. Když přijeli na místo, psí matka po jeho boku volala o pomoc. Stála na stráži a dívala se na svého mladého pejska. Věděla, že tam jsou záchranáři, aby jim pomohli a dali jí naprostou důvěru, snažila se s nimi komunikovat.

Záchranáři zvedli štěně a když vykřiklo bolestí, psí máma také křičela. Otec pes se také bál a spěchal, aby viděl, co se děje. Záchranáři opatrně přenesli zraněné štěně do svého vozidla, aby ho vzali zpět do nemocnice.

Štěně mělo na ramenou dvě hluboké poranění, ale přes to všechno to byl velmi statečný psí chlapec. Potřeboval spoustu odpočinku, jídla a lásky. Zoufale chtěl chodit sám, prostě nemohl. Ještě ne. Jeho psí máma mu chtěla pomoci, ale nemohla to udělat sama. Kdyby nedostalo správnou péči, rány by mohly být život ohrožující.

Nebyli jsme si jisti, zda je nervové poškození trvalé. Ale Toggle byl po celou dobu svého léčení uklidněn, a i když jsme se zamilovali do jeho neuvěřitelně sladké povahy, věděli jsme, že na něj doma čeká někdo velmi důležitý, “píše Animal Aid Unlimited.

Mama chtěla pomoci, ale nemohla to udělat sama. Naštěstí to netrvalo dlouho. Poté, co se pejsek zotavil ze svého úrazu, čekalo jej šťastné shledání s jeho psí mámou.