Neuvěřitelná psí solidarita. Po sérii drahých vyšetření u veterináře majitel konečně zjistil, co psa trápí. Nestačil se divit

Fotografie: Pixabay

Pes je věrným přítelem člověka. Tento fakt je známý už dlouhá léta. A i přesto nás občas naši čtyřnozí přátelé dokážou udivit tak, že zadržujeme v očích slzy.

Pokud do kohokoliv investujete svůj čas a péči, stane se pro vás důležitou součástí vašeho života. Nejinak je tomu i v případě lásky k psím přátelům. Co když se ale najednou stane něco, co neumí vysvětlit ani odborník? Chrti jsou elegantním plemenem psů, kteří milují pohyb. Jsou velmi inteligentní a svou rodinu milují nadevše. Dokonce ke svým blízkým chovají někteří tak silné city, že jsou schopni obětovat i nejoblíbenější aktivitu, běh.

Šok pro rodinu Jonesových

Rodina Jonesových z Londýna se může pyšnit výjimečným čtyřnohým přítelem, který má v sobě tolik empatie, že vám to na chvíli vezme dech. Osmiletý chrt Billy začal jednoho dne z nevysvětlitelných důvodů kulhat na jednu nohu. Protože problém přetrvával a nebylo znát žádné zlepšení, rodina o něj začala mít starost. Rozhodli se pro návštěvu veterináře.

Fotografie: Piqsels

V čekárně Billy působil normálně a nejevil žádné známky zranění. I přesto trvali na veterinárním vyšetření. Lékař psího kamaráda důkladně prohlédl a navrhl rentgenové vyšetření.

Ani jedno ale neodhalilo příčinu toho, proč pes začal kulhat. Rodina zaplatila v přepočtu přibližně 12 000 Kč a všichni doufali, že problém co nejdříve zmizí.

Fotografie: Pixabay

Velké odhalení Billyho zranění

Russell Jones si způsobil zranění, při kterém si zlomil kotník. Po lékařském vyšetření noha musela do sádry a on dostal berle. Russellova žena si jednoho dne všimla, že jejich pes se ve vší rychlosti prohání po zahradě a po bolavé noze není ani památka. Jakmile ale přišel domů Russell, Billy ihned začal kulhat. A v ten okamžik pochopili, se s jejich psem děje.

Pokud byl totiž Billy v blízkosti zraněného Russella, který se musel potýkat s berlemi, začal pokaždé předstírat stejně zraněnou nohu. Ze soucitu, solidarity, lásky psa ke svému páníčkovi. Tento neuvěřitelně výjimečný čin rodina natočila a po zveřejnění videa chodily na Billyho adresu slova chvály a úžasu lidí z celé světa. Připomíná totiž nám všem, jak ohleduplní a láskyplní umí psi být.

Zdroj: YouTube / DailyPicksandFlicks

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]