Tento speciální test o vás odhalí netušené věci. Jaké číslo v kruzích vidíte nejjasněji ze všech a co to pro vás znamená?

test čísla v kruzích

V tomto psychologickém testu nemusíte řešit žádné hlavolamy ani prohlížet optické iluze. Jednoduše si ze 6 čísel vyberte to, které vidíte nejjasněji a bez rušivých prvků.

V první řadě věřte svému podvědomí a svůj výběr příliš neměňte. Vaše volba má samozřejmě určitý psychologický význam, tudíž o vás něco vypovídá. Podvědomá mysl si totiž výběr z určitého důvodu žádá. A právě toto jsou vlivy, které si často ani neuvědomujete, přesto vás silně utváří. Ostatně o vědomí, povědomí či dokonce nevědomí toho stále víme velmi málo. Jde však o nedílnou součást naší identity a pilíř osobnosti a celkové povahy.

Jasné číslo 7

Vidíte-li nejjasněji právě toto číslo, jste člověk vzrušující, vášnivý a také celkově šťastný. Máte rádi pozornost a snadno ji přitahujete. Pravděpodobně se nikdy nedokážete ani nudit, vždy z vás přímo sála optimismus a na svět kolem sebe se díváte veskrze pozitivně. Také jste za všech okolností připraveni se dobře bavit. Rádi si užíváte všechny chvíli, které vám život nabízí.

Viděli jste nejlépe 13

Třináctka má obecně negativní konotace a platí to i pro vaše paradigma. Jste celkově negativně smýšlející, to, čemu se česky říká nejčastěji „škarohlíd“. Ve všem vidíte negativa a celkově máte prakticky neustále trochu strach. V nitru jste smutný až depresivní člověk, který si vyčítá prakticky všechno, co ho potká. I jen drobná smůla nebo zlý sen vám stačí k tomu mít zkažený celý den. Těžko se s tím srovnáváte a jste také poměrně nepořádní.

Číslo 16

Zdálo se vám právě tohle číslo nejjasnější? Jste velmi specifická osoba. Máte rádi preciznost, jste rozený lídr a pravděpodobně vám patří hned několik firem. Vždy se snažíte mít všechno aktuální a být v obraze v jakémkoli dění. Máte rádi také vše, co vás obecně obklopuje a svou rodinu ještě o stupeň více.

Vidění čísla 8

Lidé, kterým tohle číslo přijde nejzřetelnější, jsou rození umělci. Cokoli, co jen trochu souvisí s uměním, je vám blízké. Rádi si hrajete, kreslíte, malujete, socháte nebo cokoli dalšího, zbožňujete přírodu a jste venku hodně rádi. Jste také laskaví a ostatním pomáháte, jak jen můžete.

Číslo 12

Toto číslo patří okouzlujícím a romantickým osobám. Rádi, a i poměrně snadno se zamilujete a vydáváte ze sebe obecně to nejlepší. Naprosto věříte vlastnímu srdci a dosahujete svých cílů. Při dojemném filmu se snadno rozpláčete, snadno se cítíte zranitelným. Že je vám vlastní starost o druhé už nemůže překvapit.

Nejzřetelnější je 9

V prakticky jakékoli společnosti jste plachý člověk. Milujete svůj domov, vyhýbáte se téměř veškeré možné pozornosti a pocit bezpečí máte jen s blízkými lidmi, kteří jsou ve vašem srdci. Jakmile se vám podaří zvýšit si trochu sebevědomí, je zaručen úspěch u čehokoli, o co se pokoušíte.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]