Řemeslo a špičková LED technologie: Dřevěná světla z Moravy

Fotografie: Vlastní

Dřevo je dlouho používaný stavební materiál a vždy přinášelo kousek přírody do našich obydlí. S pokrokem technologie se nyní stává klíčovým hráčem i v oblasti osvětlení. Proč nabývají dřevěná svítidla takové popularity a jak by mohla svítidla ze dřeva oživit váš obývací pokoj, kuchyni i ložnici?

Kousek české přírody u vás doma

Dřevěná svítidla kombinují harmonii přírodního materiálu a úsporné LED technologie. Ať už jste zastáncem rustikálního nebo moderního interiérového designu, ručně vyrobená dřevěná svítidla od lampax.cz přidají vašemu domovu pocit pohodlí a spojení s českou přírodou.

Svítidla vyrábíme v naší moravské dílně z dubového dřeva pocházejícího z českých lesů, které jsou certifikované dle standardů udržitelného a ekologického lesního hospodářství. Každý kus dřevěného masivu vybíráme pečlivě, aby byl bez vad a díky svému přírodnímu vzoru je každé svítidlo originálem. Díky tomu můžete mít u sebe doma kousek autentické české přírody, který vám přinese teplou a příjemnou atmosféru.

Krása dřeva s příběhem

Dřevo symbolizuje trvanlivost, originalitu i ekologii. Svítidla z dubového dřeva, které rostlo v českých lesích, nejenže odolají zubu času, ale stejně jako výtečné víno se s léty stávají ještě krásnějšími. Díky kombinaci s energeticky úspornými LED diodami přináší dřevěná svítidla estetickou i funkční hodnotu do každého interiéru.

Zodpovědný přístup k přírodě

U nás v lampax.cz si na tom zakládáme. Proto kromě používání místního dřeva z českých lesů, také za každý kus vyrobeného dřevěného svítidla vysazujeme nový stromek v českém lese. Pro balení svítidel navíc používáme pouze snadno recyklovatelné materiály, především papír. Snažíme se tímto způsobem zajistit, že je naše práce v souladu s principy udržitelnosti a že se podílíme na snižování plastového odpadu. Tento přístup se také odráží v naší filozofii, která klade důraz na kvalitu a přírodní materiály, které používáme.

Řemeslo v kombinaci s technologií

Naše zásada udržitelnosti a energetické efektivity se odráží v kombinaci ruční výroby z místních materiálů se špičkovou LED technologií od rakouského leadera v oboru LED technologie, firmy Tridonic. Tato synergie dřeva a moderní LED technologie je ideální pro ty z vás, kteří hledáte kombinaci moderního designu, českého řemesla a chcete dbát na zdraví naší planety.

Mít doma dřevěné svítidlo znamená zvolit tradiční hodnoty a moderní design výrobku, který necestoval přes půl zeměkoule. Bez ohledu na to, zda hledáte osvětlení pro byt, kancelář nebo vaši chatu, naše dřevěná svítidla nabízí atmosféru pohody a spojení s přírodou.

Objevte kouzlo dřeva v novém světle!

Sponzorovaný článek

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]