Rodinná firma Zdravoslav – jak malý tým vytváří velké hodnoty v oblasti zdravé výživy

Zdraví je zdaleka nejcennějším darem, který si musíme celý život hýčkat. Díky němu si totiž dokážeme užívat každý den a snadno rozdáváme radost svému okolí. Základním pilířem tohoto pokladu je samozřejmě vyvážená a kvalitní strava. S tímto faktem pracuje stále populárnější společnost Zdravoslav. Jak pracuje a v čem vyniká?

Poctivý přístup

Zaměříme-li se na potraviny, je naprosto jasné, že kvalita ve všech ohledech předbíhá kvantitu. Každé tělo totiž ke své ideální funkci potřebuje určitý poměr bílkovin, sacharidů, tuků, vlákniny, vitamínů, minerálů a dalších látek. Dlouhodobý nedostatek i přebytek způsobují vážně potíže. Přesně proto musíte dbát na doplňování adekvátních a dobře stravitelných živin.

Zde přichází na scénu rodinná firma Zdravoslav, kterou sice tvoří pouze šest jedinců, ale i přesto dokázala odeslat více než třicet pět tisíc objednávek v hodnotě čtyřiceti pěti milionů korun. Velká popularita si za pouhé tři a půl roku od založení společnosti vyžádala dvě stěhování do větších prostor. Stejně tak si v současné době můžete přečíst více než 7 500 pozitivních recenzí na Googlu, Heurece či třeba Zboží.

Přesvědčte se sami

Hlavními lákadly dané firmy jsou sice oříšky a sušené ovoce, ale v přehledných kategoriích snadno najdete i semínka, kaše, luštěniny, doplňky stravy, oleje, ryby a mnoho dalších položek. Velký výběr, vysoká kvalita produktů a rostoucí oblíbenost jasně dokazují, že i rodinná společnost může dosáhnout úspěchu v extrémně konkurenčním odvětví. Stačí jen poctivě dřít.

V dnešní době je velkou součástí zdravého životního stylu i důraz na dlouhodobou udržitelnost a šetrnost k životnímu prostředí. Ve velmi blízké době se tudíž Zdravoslav vydá i touto cestou a zaměří se na používání stoprocentně ekologických balení, stejně jako podporu lokálních zemědělců. Daný tým chápe, že současní zákazníci zkrátka dávají přednost zodpovědným podnikatelům.

Získejte inspiraci

Chcete-li mít dobrý pocit, opravdu nestačí si jen koupit ořechy, vitamíny nebo třeba bio kávu. Dlouhodobé dodržování jídelního režimu vyžaduje motivaci a dobrý pocit. V době sociálních sítí a nejrůznějších forem online komunikace lze pravidelně sledovat nejrůznější tipy na zdravé recepty, zajímavosti ze světa výživy a tak podobně. Stačí sledovat stránky firmy Zdravoslav a každou chvíli se dozvíte něco nového.

V budoucnu se budete moci těšit na větší expanzi a zvýšení efektivity jednotlivých procesů, díky čemuž zvládne zmíněný rodinný tým expedovat více objednávek v kratším čase, stejně jako si bude moci dovolit neobvyklé inovace. Jestli chcete podpořit své zdraví a cítit se dobře, navštivte stránky pod vloženými odkazy a pusťte se do objednávání.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*