Rozbor vody pro majitele studen

Pokud jste se přestěhovali do nového domu a máte na pozemku studnu, určitě Vás zajímá kvalita vody ve studni. Obraťte se proto na profesionály v této oblasti, na specialisty na úpravu vody. Zhotoví u Vás analýzu a rozbor vody a zaručí Vám, zda je voda ve studni pitná, nebo navrhnou případné úpravy vody.

Chemický rozbor vody prokáže tvrdost vody, obsah železa, manganu, dusitanů, dusičnanů, amoniak, měrnou vodivost, celkovou alkalitu a pH. Mikrobiologický rozbor stanoví základní a celkovou mikrobiologii vody. Po provedeném rozboru vody Vám specializovaná firma navrhne řešení, jak odstranit zjištěné problémy ve vodě.

Dezinfekce vody vyčistí vodu od biologického znečištění, nejčastěji využívanou je dezinfekce pomocí paprsků ultrafialového záření. UV lampa zničí nežádoucí bakterie ve vodě. Pokud se zkombinuje s filtračním zařízením, je zárukou kvalitní vody.

Firmy na úpravu vody Vám pomohou odstranit také železo a mangan z vody, stejně jako dusičnany, a případné nežádoucí pachy a chutě vody. Dalším problémem bývá přílišná tvrdost vody. V základním měření vody je možné ji rozdělit na velmi měkkou, měkkou, středně tvrdou, tvrdou, velmi tvrdou a extrémně tvrdou. Pro lepší fungování všech spotřebičů, závislých na vodě, je možné změkčení vody. Nejčastěji využívanou možností změkčení vody je využití iontoměničové výměny.

Jestliže hledáte profesionály na úpravu vody, oslovte naši firmu. Navrhneme Vám veškeré činnosti potřebné pro rozbor vody přímo na míru. Poradíme, jakým způsobem upravit Vaši vodu ve studni, a doporučíme technologie, které vše vyřeší. Samozřejmě Vám poskytneme počáteční instalaci i pravidelný servis veškerého zařízení. Naši pracovníci Vám zhotoví hned při první návštěvě časový i finanční plán prací, díky kterým získáte čistou a kvalitní vodu pro Váš život.