S Cincink můžete prodávat, nakupovat a pronajímat nemovitosti jako profíci

Realitní portál Cincink nabízí zlatou střední cestu mezi prodejem nemovitosti svépomocí a službou realitní kanceláře. Všechny služby, které souvisí s podejem, nákupem, nebo pronájmem nemovitosti, vám zprostředkují odborníci tohoto profi portálu.

S realitkou nebo bez realitky?

Služby realitních kanceláří pokládáme za drahé. Mnohdy ani nejsou na úrovni, jakou bychom si představovali. Řada z nás se tak na nepřehledný realitní trh vrhá bez znalostí a chceme si vše potřebné obstarat svépomocí. Mnohdy však podlehneme iluzi, že to zvládneme lehce a bez problémů. Jenomže u realit nejde o malé peníze, a tak se i malá chyba může projevit jako fatální finanční ztráta. Pomoc překonat všechny překážky nám nově nabízí férový realitní portál – Cincink.

Filosofií Cincink je zajištění realitního servisu na klíč – ne však z pozice realitky

Překvapuje vás název tohoto realitního portálu? Ti, kteří za ním stojí, chtějí, aby za každým, i komplikovaným realitním obchodem, byla nakonec oslava a cinkání skleniček i předávaných klíčů. A k tomu chtějí dopomoci svými komplexními službami. Proto vznikl společný portál pro kupující i prodávající, který kromě aktuální nabídky nemovitostí nabízí rovněž zprostředkování všech služeb souvisejících s prodejem, pronájmem a nákupem nemovití.

Než se vrhnete na divoký realitní trh…

Byty, domy, pozemky, komerční nemovitosti a další realitní nabídky. Tím můžete na portálu Cincink svoji pouť třeba na cestě za vysněným bydlením začít, ale jen u něj nezůstaňte. Najdete zde pomoc, služby na klíč, ale i edukativní pomůcky v podobě videí, které vám pomohou se ve složitosti realitní problematiky neztratit, i když s ní doposud nemáte vůbec žádné zkušenosti.

Kdo se pustí do prodeje či nákupu nemovitosti, velice rychle zjistí, že se potřebuje orientovat v obrovském množství záležitostí, a aby vše zvládl jako profík, potřeboval by přinejmenším tři až čtyři zcela odlišné vysoké školy. Díky Cincink.cz si však na vše snadno, za dopředu známou cenu, objednáte profesionální službu. Ať již jde o odhad nemovitostí, právní služby, či vytvoření inzerátu s nabídkou – textace, nafocení bytu či domu, 3D plánek nemovitosti, vizualizace interiéru. Dále se hodí služby v oblasti technické inspekce nemovitostí, úschovy peněz i daňového poradce. No a v neposlední řadě samozřejmě potřebujte pro koupi finance – takže oceníte i pomoc s hypotékou, která bývá nejčastější formou, jak si bydlení pořídit.

TIP: Na stránkách realitního portálu Cincink nechybí ani hypoteční kalkulačka online.

Cincink – to je hypotéka snadněji a rychleji

Získání hypotéky se stává pro zájemce noční můrou. Už nyní se banky řídí doporučením ČNB a zpřísnily pravidla pro poskytování. Z prohlášení EU však plyne, že by brzy mohlo dojít k tomu, že nepůjde jen o doporučení, ale o závazek. A pro ty, kdo budou chtít hypotéku získat, to bude znamenat další omezení a přísnější pravidla pro její získání. K tomu, aby vše při žádosti o hypoteční úvěr proběhlo hladce, dopomůže i portál Cinkcink. Díky němu dokážete hypotéku od Komerční banky získat snadněji a rychleji. Když totiž využijete různé služby portálu, vyhnete se různým chybám i zpomalení předprodejního procesu.

Právní služby na klíč

Nejvítanějšími službami portálu se velice rychle staly právní služby na klíč. Předem víte, kolik za ně zaplatíte. Vaše smlouva je posouzena právníkem, díky čemu se vyhnete fatálním chybám ve smlouvě i tomu, aby byla smlouva třeba jen jednostranně výhodnou ve prospěch protistrany. Současně získáte telefonní konzultační hodiny pro dořešení jiných právních nesrovnalostí.

Díky technické inspekci nemovitostí víte, do čeho jdete

Koupit si nemovitost bez toho, aby proběhla technická inspekce nemovitosti, je velké riziko. Jenomže kde takového inspektora sehnat? Teď už to ale problém není. Protože tato služba je jednou z těch, které poskytuje i Cincink.