Samotářský soused vyvrtal díry do jejich podkroví nad dětským pokojíčkem, aby je mohl pozorovat. Cítí se však nevinen

Fotografie: Depositphotos

Rodina zjistila, že ve svém domě není v bezpečí. Podezřelé zvuky v podkroví je donutily instalovat skrytou kameru. Poté se podívali na strašidelné video, které jim vyrazilo dech.

Když Jerome Kennedy, který žije v domě se svou ženou Ashley a jejich dítětem, slyšel zvuky a viděl světlo prosvítající trubkou nad jeho hlavou v ložnici, přepadl ho strach, jaký ještě nikdy necítil. Ihned mu bylo jasné, že nad jejich hlavami je někdo cizí. Co chce? Je nebezpečný? Jerome se vydal na průzkum, aby zjistil hrozivou pravdu.

Soused v tu dobu rekonstruoval dům

„Věděl jsem, že tam nahoře někdo je,“ uvedl Jerome. Vypověděl, že v té době sousední dům rekonstruoval Robert Havrilla, 69letý muž, kterého Kennedyovi popisují jako velmi samotářského, jako člověka uzavřeného do sebe, jenž nemá potřebu utužovat sousedské vztahy a s někým se dlouze vybavovat, což rodina respektovala.

Skrytá kamera odhalila pravdu

Poté, co Jerome zaslechl podezřelé zvuky, nainstaloval do svého podkroví kameru, která později údajně zachytila ​​číhajícího souseda Roberta Havrillu. Muž měl u sebe vrtačku. Rodina tak pojala podezření, že si vytvořil přístup do jejich domu, aby mohl nahlížet do jejich ložnice. „Nemáme ponětí, co se děje v našem vlastním domě,“ řekla vystrašená Ashley a oči se jí zalily slzami.

Fotografie: Pixabay

Mohl je pozorovat, když spali

Jerome později zjistil, že si soused vytvořil odnímatelnou zeď, aby se dostal do jejich podkroví. Zdrcený otec našel i další díry ve společné zdi. Rychle je zacpal papírem. Jack Goodrich, právník Kennedyových, promluvil o situaci svých klientů. „Je děsivé jen pomyslet, že někdo cizí může mít přístup do něčí domácnosti,“ řekl.

Obvinění z porušování domovní svobody

Přivolaní policisté Havrillu zatkli 17. července 2017. Byl obviněn ze sledování a porušování domovní svobody. Cítil se však nevinen. Havrillův právník ve svém prohlášení řekl, že jeho klient neměl žádné špatné úmysly. Tvrdí, že se nacházel v podkroví z důvodu údržby související s renovací jeho domu.

Na strašidelné video ze skryté kamery se můžete podívat níže:

Zdroj: Newly