Muž sbírá staré videokazety. Na internetu zveřejnil záběry z psí svatby

Fotografie: geckoam / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Také máte ještě schované staré videokazety, které zachycují všechny domácí oslavy a dovolené? Tento muž je jejich nadšeným sběratelem a někdy se nestačí divit, co na nich najde.

Matt McCarthy je herec, ale také se věnuje velmi atypickému koníčku. Sbírá staré videokazety s domácími videi. Viděl tak už mnoho záběrů z rodinných oslav, svateb i dovolených. Když se ho zeptáte, na jakou největší zajímavost kdy narazil, ihned vám odpoví. Když totiž na jedné z videokazet našel záběry ze svatby dvou psů, nemohl uvěřit vlastním očím.

Za blech i línání

Opravdu, na videokazetě je zaznamenaná svatba dvou bíglů, na které se sešel úctyhodný počet svatebčanů. Kazeta je datovaná 5. června 1994 a nese název „Svatba Gigi a Barneyho. Jakmile Matt uviděl tyto zvláštní záběry, věděl, že to je úlovek, o nějž se musí se svými fanoušky podělit. Na TikToku má téměř 150 tisíc sledujících, kteří netrpělivě očekávají, co za zajímavosti pro ně Matt vybere.

Lidé doma hledají staré VHS kazety s kreslenými pohádkami od Disney. Dnes mají hodnotu až 207 000 Kč

Záběry jsou zpočátku trochu zrnité, pak se však rychle vyjasní a můžete vidět dva pejsky, jak sedí vedle sebe na židlích. Na tom by ještě nebylo nic tak mimořádného, kdyby jeden z nich neměl oblečený smoking a ten druhý závoj. Nechybí tu ani kněz, který bígly oddává. Hned pro začátek upozorňuje osazenstvo, že nejsou povoleny žádné slzy, štěkání však ano.

„A teď ke slibům, potřebuji, abyste spojili své tlapky,“ říká kněz pejskům a jejich majitelé jim tlapky spojí. Poté se vysloví vzájemné sliby:V nemoci i ve zdraví, za blech i línání a také všechno vaše vytí.“ Poté kněz prohlásí pejsky za manžele: „Díky moci, kterou do mě vložila nadace pro práva štěňat, vás nyní prohlašuji za psí pár. Můžeš lízat svou nevěstu, Barney.“

@mccarthyredhead Replying to @zombieking758 #moviecollection #vhs ♬ original sound – Matt McCarthy

Nechybí Elvis ani svatební dort

Poté jim na oslavu zazpívá imitátor Elvise na malém pódiu. Na kazetě jsou také zachyceny dojmy svatebčanů, kteří jsou ze svatby nadšení a přejí novomanželům vše nejlepší do dalších let. Nakonec nesmí chybět ani krájení svatebního dortu a jezení z jednoho talíře. Poté záběry končí a Matt celé video zakončuje: „VHS kazety. Možnosti jsou nekonečné.“

Poté, co Matt zveřejnil nahrávku na svém TikToku, připojili sledující mnoho komentářů. Jeden z nejtrefnějších uvádí: „To je známka toho, že tito lidé neměli v tu chvíli ve svém životě žádné starosti.“ Od této psí svatby uběhlo už dlouhých 29 let, a dá se tak předpokládat, že pejsci už nejsou mezi námi. Díky v té době revoluční technologii však zůstala tato nevšední svatba zachována, a vy se tak můžete pobavit nad záběry, jež jen tak nikde neuvidíte.

Zdroj: Insider

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*