Sladit se dá i zdravě

Ti, kteří se zajímají o zdravý životní styl, budou vědět, že bílý cukr do takového jídelníčku absolutně nepatří. Mnozí z těchto lidí, kteří se zaměřují na zdravý životní styl, hledají náhradu za klasický cukr. Protože přece jen tu a tam potřebujeme něco sladkého sníst. Nebude vůbec žádnou novinkou, když nakousnu datlový či javorový sirup, slazení medem a podobně. Avšak dnes vám představím ještě něco zcela jiného. Moje pátrání šlo ještě mnohem více do hloubky a nedá mi, abych vás neseznámila se 100% přírodním produktem zvaný Lucuma.

Seznamte se s Lucuma Naturalis

Tento produkt patří mezi superpotraviny, protože nejen, že se jedná o produkt přírodní, který podpoří vaše zdraví je vhodný i pro diabetiky! Populární je rovněž pro své detoxikační účinky a jeho chuť v kombinaci vanilky a javorového sirupu vás mile překvapí. Co vás však překvapovat nemusí je, že tento produkt, který se řadí mezi ty nejkvalitnější se pyšní řadou certifikátů BIO, RAW, Kosher, certifikát vydaný Ministerstvem zemědělství v USA, který ji označuje za nezávadně pěstovanou surovinu a mnoho dalších. Z nutričního hlediska se tento „cukrouš“ řadí mezi nejhodnotnější potraviny. Lucuma pochází z Peru a pro svou příjemnou chuť připomínající kombinaci vanilky a javorového sirupu je často podávána už kojencům, jako první pevná strava. Pro lepší představu plody lucumy připomínají svým vzhledem avokádo.

Hubnutí a Lucuma

Lucuma nejen, že neohrozí vaši postavu, navíc pomáhá při hubnutí. Jak je to možné? Detoxikační vlastnosti tohoto plodu vásLUCUMA zbaví veškerých jedů v těle a tím bude organismus připraven na vstřebávání všech důležitých živin bez nutností ukládat tukové zásoby. Lucuma navíc zrychluje metabolismus.

Zdraví z přírody

Matka příroda je důmyslná a dává lidem vše, co potřebují. Někteří si to však zbytečně činí sami složité. Lucuma podporuje imunitní systém a zvyšuje tak odolnost organismu proti různým onemocněním. Toto superovoce patří mezi bohatý zdroj beta-karotenu, vitamínu B3, vlákniny, železa, vápníku, fosforu a dalších živin. V syrové formě je vysušena a rozdrcena na prášek, který lze přimíchat do jogurtů, müsli, koktejlů, na přípravu smothies či jen tak do teplé vody.