Stačí 6 kousků dřeva, abyste si vyrobili nádherné posezení pro ohniště. Podívejte se, jak je to snadné!

Odrůstají vaše děti svému dětskému hřišti? Přemýšlíte co s tím? Je to velmi jednoduché. Stačí původní houpačku zbourat a na jejím místě můžete vybudovat závěsnou houpačku pro posezení u ohně.

Posezení pro rodinu

Je to snadné. Stačí šest hranolů, ze kterých vytvoříte šestiúhelníkovou dřevěnou konstrukci, na kterou se pověsí houpací lavice. Uprostřed této konstrukce vybudujte ohniště. Pokud nemáte dostatečný počet houpaček, snadno je objednáte online.

Také samotné ohniště může mít betonovou základnu, kolem které se hezky usadíte. Toto venkovní posezení budete milovat vy i vaše rodina. Co je lepšího, než se spolu dívat do plamenů ohně. Níže vám přináším návod na toto úchvatné řešení.

Jak na posezení

Vdechněte život vašemu dvorku, na kterém si dříve hrály vaše děti. Díky ohništi obklopenému houpačkami získáte nové místo pro trávení volných chvílí s rodinou.

Je to jednoduché. Začněte stavbou dřevěného šestiúhelníku, který by sloužil jako ochrana pokrývající ohniště.

Pro podporu této verandy budete potřebovat k šestiúhelníku připevnit šest sloupů. S pomocí šnekového vrtáku vykopejte do země šest rovných otvorů pro své sloupky. Pokud obložíte okolí kolem každé díry plachtou, ochráníte trávu před zbytečným poničením.

Na sloupky položte šestiúhelníkovou základnu a vše pečlivě spojte. Jakmile vše ukotvíte na své místo, nalijte do každého sloupku trochu štěrku, který bude odvádět dešťovou vodu a na tuto vrstvu trochu betonu. Pak každý sloupek obruste. Na horní část konstrukce položte příčky, které zlepší stabilitu konstrukce.


Celou konstrukci natřete ochranným lakem. Uprostřed konstrukce si najděte místo pro vybudování ohniště. Nakonec nainstalujte úžasné závěsné houpačky a je to!