Taneční vystoupení středoškolaček začalo fiaskem. Během 15 vteřin zvedly ze židlí i profesionály

roztleskávačky
Fotografie: Freepik

Podívejte se na vystoupení těchto středoškolských tanečnic. Jejich synchronizace je neuvěřitelná. Dnes stanovují nová měřítka pro středoškolské taneční týmy.

Web MadlyOdd upozornil na toto jedinečné taneční vystoupení dívek ze střední školy v americkém Texasu. Jejich přesnost a synchronizace je skutečně dechberoucí. Za toto vystoupení si vysloužily první místo v soutěži a video se stalo virálním. Díky tomu se dostaly i do oblíbené talentové soutěže America‘s Got Talent, kde rovněž sklidily velký úspěch.

Taneční soutěž s přehledem vyhrály

Ve videu níže se můžete podívat na vystoupení tanečnic Emerald Belles. Tyto dívky z amerického Texasu předvedly na soutěži středoškolských tanečních týmů opravdu mimořádný výkon. Není se co divit, že za něj po právu získaly první místo. Jejich přesnost je totiž neuvěřitelná, a když tančí, máte pocit, jako by šlo o jeden živý organismus, který neudělá jedinou chybičku, jež by perfektní synchronizaci mohla pokazit.

Tyto dívky jsou rovněž obdivované pro výšku svých kopů. Všechny totiž dokáží s přehledem a bez větší námahy vykopnout nohu až k čelu. Aby tolik dívek mělo natrénováno takovou výšku kopu, to se opravdu jen tak nevidí. Za úžasným vystoupením se však ukrývají hodiny tvrdé dřiny, kdy musí pracovat na svých individuálních schopnostech, ale rovněž trénovat přesnou synchronizaci pohybů.

Diváci očekávali, že uvidí mladou amatérskou krasobruslařku. Během 20 vteřin nadšeně jásali

Předvedly se i v populární talentové soutěži

Pro oko diváka je to pak skutečné potěšení, když pomocí svých těl vytvářejí proměnlivé obrazce, rozdělují se do menších skupin a vytváří svými těly živé vlny. Nechybí ani živá věž, když jednu z nich ostatní vynesou vysoko do vzduchu. Dramatická píseň od skupiny Eurythmics – Sweet dreams už jen umocňuje tento zážitek, za který si vysloužily mohutné ovace z publika. O dva roky později pak přišla nabídka zúčastnit se populární soutěže AmericasGotTalent.

Ani tady nezaváhaly a předvedly perfektně nacvičené vystoupení. Středoškolské taneční týmy jsou v Americe velmi populární a snad na žádné škole nechybí ani tým roztleskávaček. Na SvětěKreativity se však můžete přesvědčit, že tomuto sportu se dá věnovat i ve vyšším věku. Podívejte se na vystoupení roztleskávaček z řad seniorek.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]