Teprve 3letá holčička ovládla taneční parket. Její vybroušené představení zvedlo publikum ze židlí

Fotografie: Ninule01 / Creative Commons / Attribution 2.0

Této malé holčičce byl taneční talent nadělen do kolébky. To, co předvádí v pouhých třech letech, dává tušit, že z ní vyroste úspěšná tanečnice.

Většina tříletých dětí ještě zcela neovládá své tělo. Jejich pokusy o tanec často bývají nemotorné a trochu legrační. Tato malá holčička je však v pohybovém vývoji opravdu hodně napřed. Podívejte se ve videu, jak perfektně zvládla vystoupení, držela se nacvičené choreografie a poprala se i s těžkými pohybovými prvky.

Holčička sebevědomě napochodovala na pódium

Roxy Brenannová je holčička, o které možná ještě uslyšíte. V pouhých třech letech se zúčastnila své první taneční soutěže a vy se na záznam tohoto vystoupení můžete podívat dole ve videu. Na pódium přiběhla drobná sebevědomá holčička a zaujala pózu na malém podstavci. Profesionálně nalíčená a ve zdobeném tanečním oblečku se otočila zády k publiku a čekala, až spustí hudba.

Divákům už v tuto chvíli bylo jasné, že na pódium nepřišlo typické tříleté dítě. Její sebevědomí a přehled o tom, co dělá, se u takto malých dětí málokdy vidí. Když začala tančit, pohybovat se v bocích a kroutit zadečkem, publikum propuklo v jásot. Velmi dobře se vypořádala i s pózami a tanečními prvky, které by byly složité i pro dospělého.

Předvedla i několik těžkých prvků

Předvedla krásný kotoul i hvězdu, podařilo se jí udržet i v poloze se zvednutou nohou. Možná by se někomu zdálo, že její předvedení nebylo úplně dokonalé. Pokud však vezmeme v potaz její věk i to, že malé děti mají jinak posazené těžiště oproti dospělým, je koordinace jejího těla skoro neuvěřitelná.

Její sebevědomé pochodování po pódiu, smysl pro rytmus i to, že si zapamatovala složitou choreografii, dávalo tušit, že se tady zrodila malá hvězda. A publikum její úžasné vystoupení nenechalo bez odezvy. Po závěrečné póze byla odměněna velkým potleskem a výskotem. Tvářila se však, jako by se nechumelilo, protože je pro ni tancování zábava.

Roxy je dnes už sedm let a i nadále se věnuje tanci. Na soutěžích se od té doby předvedla mnohokrát a s každým vystoupením se jen a jen zlepšuje. Má také mnoho fanoušků na sociálních sítích, již ji velmi podporují. Talent, který má od Boha, neustále posouvá a zdá se, že má před sebou skutečně slibnou taneční kariéru.

Zdroj: Humorbibeln

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*