Triumf dívčí akrobatické trojice je nepřekonatelný. Nejtěžší taneční kroky zvládly levou zadní

Fotografie: Depositphotos

Dechberoucí vystoupení předvedla skupina 3 slečen na 22 World Championships in Acrobatic Gymnastics. To se uskutečnilo v roce 2010 ve Wroclawi. 

I přesto, že porotci soutěže byli zvyklí na různá vystoupení, to, které předvedla skupina 3 žen je dostalo. V růžových trikotech na taneční parket přišly 2 ženy a dívka. Předvedly ale takové kombinace, ze kterých se zastavoval dech. Jejich vystoupení se zapsalo do historie akrobatické gymnastiky.

Vystoupení, ze kterého se tajil dech

Již první formace, do které se skupina pustila, byla obdivuhodná. Dvojice žen během ní chytila dívku za ruce a po mohutném rozhoupání ji s otočkami vyhodila do vzduchu. Tento akrobatický kousek ukončily s velmi vážnými pohledy, které ale dodávají celému vystoupení tu pravou šťávu. Pokračovaly krátkou taneční kreací.

Další obdivuhodný výkon na sebe ale nenechal dlouho čekat. Mimo podlahu se v tuto chvíli vyskytla nejen nejmladší účastnice, ale také jedna z jejích starších kolegyň. Všechny tři dívky tak utvořily vysokou formaci, ve které se držely za kombinace nohou a rukou. Jejich práce proti gravitaci je až neuvěřitelná.

Celé vystoupení prokládaly tanečními prvky

Dívky se ale rozhodně nechystaly své vystoupení zklidňovat, naopak. Opět následoval prvek, ve kterém nejmladší účastnice lítala ve vzduchu. A právě tyto akrobatické kousky udělaly z celého vystoupení nezapomenutelnou podívanou, během které se tajil dech. Dívky během celého vystoupení působily pravdu profesionálně a sehraně.

O tom, že trénováním celého vystoupení strávily spoustu času, není pochyb. Jejich trénink se jim ale vyplatil, vystoupení sklidilo ohromný úspěch a jeho záznam obletěl svět. Kombinace jejich čísel byla opravdu neuvěřitelná a to, co trojice dívek dokázala, zůstalo dlouho v paměti porotců této soutěže.

Zdroj: Planeta PL

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*