Svým vystoupením tento taneční pár překvapil porotu i publikum v sále

Neuvěřitelné vystoupení, které se odehrálo na jedné taneční soutěži. Účastníci soutěže, taneční pár, se snažil přesvědčit porotu, že právě oni jsou těmi pravými, ale jen jednomu páru se to opravdu podařilo. Navíc si u toho vysloužil i obrovský potlesk publika. Přečtěte si a podívejte se, co porotu a diváky tak ohromilo.

Snaha udělat dojem na porotu

Na světě je velké množství nejrůznějších tanečních soutěží, v nichž se pokouší tanečníci, tanečnice a taneční páry zapůsobit na porotu. V případě, že uspějí, mají samozřejmě obrovskou radost, ale ne vždy je to opravdu snadné. Porota se mnohdy jen tak snadno nedá. Je to způsobeno zřejmě tím, že už zažila a viděla přicházet a odcházet mnoho a mnoho soutěžících. Co tedy způsobilo, že zrovna tento taneční pár mezi ostatními tak vynikl?

Mohou za to jejich dovednosti, píle, touha a emoce, které do toho vložili. Velkou výhodou byl také experimentální prvek, který pár do svého vystoupení vložil. Navíc píseň You Te Amo od Lary Fabianové, tomu dal naprostou korunku. Podařilo se jim tak vytvořit naprosto úžasný výkon, který se stal hitem show a večera.

Tanec, ze kterého se tají dech

Už od začátku to vypadalo velmi zajímavě. Mladý pár přišel na pódium a sedl si přímo doprostřed zády k sobě. Ve chvíli, kdy začala hrát hudba, pustila se žena do ladných pohybů rukami. Následně se otočila hlavou na muže, a ten začal také. Jakmile byli oba na nohách a začali tančit, všem začínal tajit dech. Jejich ladné a elegantní pohyby v sobě měly neskutečnou sílu, která postupně všechny pohlcovala. Navíc bylo vidět, že pár si tanec maximálně užívá, protože romantika z toho jen sálala.

Ohromný aplaus poroty i publika

Celý tanec byl navíc doplněn o mnoho kreativních kousků, zejména akrobatických. A právě to byl možná důvod, proč porotu tak zaujal. Všem tuhla krev v žilách, když se žena neustále dostávala do vzduchu. Porota i diváci byli naprosto ohromeni a pár se tak dočkal naprosto nepředstavitelného aplausu a radosti.