Tato adopce byla předurčena. Chlapec viděl podobu své matky ve snech

Většinou je adopce složitým procesem, při kterém musí žadatelé musí splnit mnoho podmínek. Až potom mohou dítě osvojit. V tomto případě můžeme říci, že tomu bylo v podstatě naopak. Jedná se o velmi dojemný příběh, který je až k neuvěření. Z jakého důvodu? Je to proto, že chlapci se jeho budoucí matka zjevila v jeho snech. Už dlouho dopředu věděl, u koho bude žít. Jak je to možné?

Příběh opuštěného chlapce

Malý Aron byl delší dobu v sirotčinci a nic nenasvědčovalo tomu, že by si ho měl v nejbližší době někdo adoptovat. Najednou se však začaly dít velmi divné věci. Aron začínal mít velmi živé a divoké sny. Pracovnice sirotčince ho musely po mnoho nocí uklidňovat jelikož si myslely, že ze spaní blouzní. Jednoho dne jim řekl, že ve svých snech vidí svou matku. Stále stejnou ženu, která je s ním a se kterou tráví čas. Na konci snu však vždy zmizí.

Kde se vzala fotografie?

Tento scénář se několik posledních týdnů opakoval, i když žádný proces adopce u Arona aktuálně neprobíhal. Jednoho dne našla pracovnice sirotčince na zemi u jeho postele fotografii. Byla na ní žena, kterou nikdy neviděla. Ptala se Arona, kdo to je. On jenom odvětil, že je to jeho matka. Ta která se mu zjevuje ve snech. Pracovnice sirotčince proto zamířila za ředitelkou daného zařízení, jelikož toto už jí přišlo divné.

Ředitelka ženu na fotce poznala

Když ředitelka uviděla danou fotografii, řekla že ví o koho jde. Tato žena zde před pár týdny byla a sdělila jí, že nemůže mít děti a tak přemýšlí nad řešením formou adopce. Co však ředitelku zarazilo byl fakt, kde se její fotka mezi dětmi a hlavně u Arona vzala. S žádným dítětem totiž tato žena nepřišla do kontaktu. Vše začínalo být velmi divné a tajemné. Ředitelka se rozhodla že ženě zavolá a že ji pozve znovu.

Setkání s Aronem

Když žena přijela, vzala ji ředitelka do pokoje kde bydlel Aron. Co se zde stalo, to nikdo nečekal. Aron najednou vykřikl „Mami!“ a běžel za ženou, kterou objal a začal se k ní tulit. Žena nechápala, co se to děje. Ředitelka jí vše vysvětlila. Že má Aron zvláštní živé sny kde vidí právě jí, stejně jako jí řekla o té tajemné fotce. Žena odpřisáhla, že ji nikomu nedávala a nechápe, kde se mohla v sirotčinci vzít. V Aronově pokoji zůstala ještě několik hodin proto, aby si s ním mohla hrát.

Když vyšla, bylo rozhodnuto

Když z pokoje vyšla, bylo rozhodnuto. Adopce Arona byla to, po čem žena začala toužit. Ředitelka byla velmi potěšena a tak začal nutný administrativní proces, na jehož konci mohlo být schválení této adopce. Na rozdíl od řady jiných však byla tato naprosto nestandardní, protože výběr probíhal úplně opačně. Je běžné, že si rodiče vybírají děti nejprve podle jejich fotografií, podle jejich profilů a následně se s nimi setkají osobně.

Tady to proběhlo opačně. Aron jako by tušil, že tato žena se stane jeho matkou a tak se mu začala zjevovat ve snech. Když se objevila v sirotčinci, věděl že je to ona a hned k ní běžel. Aniž by jeho adoptivní matka viděla kohokoliv jiného si řekla, že tento chlapec je opravdu tím, kterého adoptovat chce. Dojemný příběh se šťastným koncem, co říkáte?

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]