Tělové svíce pro očistu těla

Již staří Keltové i Slované věděli o blahodárných účincích svinuté kůry stromů, která po zapálení z těla vytahovala záněty a všemožné bolesti. Postupem času se z obyčejné kůry stala léčivá svíce. Používá se k odstranění bolestí, ale také k celkovému čištění organismu.

Historie

Léčivé svíce se vyrábí již pěknou řádku let, ve skutečnosti již několik století, ne-li tisíciletí. V dřívější době se k jejich výrobě používaly především různé kůry stromů, později také listy léčivých bylinek. Postupem času však lidé přišli na to, že materiál, který je napuštěný včelím voskem, je mnohem výhodnější, jelikož pak svíčka hoří delší dobu a zároveň je její léčivá pomoc i více účinnější a efektivnější.

Co to je tělová svíce?

Tělová svíce je dutá trubička, jenž se vyrábí ručně z lněného plátna, které je napuštěné včelím voskempro alergiky se tělové svíce plní parafínemkurkumou a je-li to možné dle indikací, tak i různými vonnými oleji. Aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků, co se léčby týče, jsou nejlepší a nejžádanější právě ty svíce, jenž vyrobil přírodní léčitel, který je zároveň nabil energií. Tělové svíce jsou čistě přírodní výrobek, který slouží k detoxikaci organismu a zároveň k urychlení všech pozitivních změn jak na psychické tak i fyzické úrovni.

Jak funguje?

Jakmile se svíce zapálí, naplní se kouřem, čímž se vytvoří podtlak tzv. komínový efekt. Tato vytvořená energie pomáhá negativním energiím dostat se z těla na povrch. Působením tepla se v těle rozpouští všechny nahromaděné nečistoty, které se z těla vytáhnou za pomocí vytvořeného podtlaku a zůstanou na stěně svíčky. Přes rozšířené póry kůže se výtažky z účinných látek dostanou na ta správná místa a dojde k uvolnění energetických bloků. Tím je spuštěn proces samoléčení organismu.

Na co všechno se dají tělové svíce použít?

  • k uvolnění stresu
  • ke zlepšení stavů deprese
  • k čištění lymfatického systému
  • k ulehčení hubnutí
  • k uklidnění páteře či kloubů

Jak tělovou svíci aplikovat?

Před použitím tělové svíce se doporučuje vypít minimálně 2dcl čisté vody, abyTělové svíce mohly být z těla odplaveny všechny nečistoty. Před každou aplikací je nutné použít pod tělovou svíci kousek gázy nebo papírového kapesníku. Mohlo by dojít k ukápnutí vosku a tímhle opatřením snadno předejdete nepříjemnému a mnohdy i bolestivému popálení. Připravte si nádobku s vodou, do které po ukončení léčebného procesu svíci odložíte. Svíčku držte svisle, nemačkejte na ni a uhaste jí ve chvíli, kdy k jejímu úplnému dohoření zbývají 3-4 centimetry.

Jak poznat, že se s tělem něco děje?

Pokud je plamen svíce jasný a svítivý, je vše v naprostém pořádku. V případě, kdy je plamen temný, zbarvený do oranžova až hněda, je jasné, že se v organismu děje něco nesprávného – většinou se jedná o problém s nedostatek tekutin. I po shoření můžete zpozorovat, zda je organismus v pořádku či nikoli. Zbude-li po jejím shoření bílý prášek, je organismus v pořádku, najdete-li však drobné granule, které budou zbarvené do hněda, je s organismem něco v nepořádku a aplikaci je nutné opakovat.

Obrázek: courtshairaandbeauty.co.uk, wisdomforlivingcentre.com.au

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]