Tento cenově dostupný malý, mobilní dům překvapí svou praktičností a útulností

Mnoho lidí si myslí, že mobilní dům není pro ně, jelikož nabídne málo místa. Zvláště když se jedná o tuto variantu v růžové barvě. Kdo však do něho vstoupí, ten nevěří vlastním očím. Na první pohled dům vypadá jako místo které by bylo malé i pro jednu osobu. Jakmile se však vstoupí dovnitř, jsou veškeré mýty zbořeny a dům ukazuje že je větší než si kdo dokázal představit.

Mobilní dům netradičního vzhledu

Už na první pohled musí tento mobilní dům zaujmout. Jak by také ne, když je zhotovován v růžovém provedení. Možná někomu připadá jako malý domeček pro panenky, který si někdo postavil na své zahradě. Pokud se však podíváte blíže, je vidět že se jedná dům pro běžné bydlení. Dostatek světla zajistí několik klasických oken, které jsou kombinovány s velkými prosklenými dveřmi.

Dostatečně velký obývací prostor

Pokud nepotřebujete několikametrové gauče ale stačí vám jenom několik čtverečných metrů prostoru, zaujme vás dostatečně velký obývací prostor. Jeho součástí je také praktický stolek určený ke stolování. Navíc se na ploše našlo místo i pro dekoraci v podobě květiny.

Unikátem daného obývacího prostoru je i to, že se stolek dá prakticky sklopit a tak je k dispozici ničím nenarušená čtvercová plocha. Praktickým nápadem je i horní podkrovní police na kterou lze umístit nejenom dekorace, ale i řadu jiných věcí.

Propojení s kuchyní

Tento mobilní dům byl vytvořen s odkazem na moderní trendy. To znamená i celkovou otevřenost prostoru. To je nejenom velmi praktické, ale opticky to dodává interiéru dojem že je podstatně větší než je realita. Navíc propojení obývací části s kuchyní ocení každý hostitel, který chce připravovat něco k snědku a zároveň chce být na blízku svým hostům.

Praktická kuchyně jako v jakémkoliv bytě

Možná kdybychom se podívali do různých bytů tak zjistíme, že je v nich kuchyně mnohem menší než jakou může nabídnout tento mobilní dům. Nechybí zde dostatečně velké pracovní deska, dále je zde samozřejmostí i mnoho úložných prostor a to vše je doplněno denním světlem přímo z oken nad kuchyňskou linkou. Samozřejmě nechybí jak dřez, tak samozřejmě i sporák – i když v tomto případě přece jenom skromnější.

Koupelna i toaleta jsou samozřejmostí

V domě samozřejmě nechybí ani potřebné hygienické zázemí. Říkáte si kde může být v tak malé nemovitosti? Podívejte se na dveře přímo v koupelně. Právě tudy se lze dostat jak na toaletu tak i do koupelny. Aby se využilo každého centimetru tak byly použity i praktické posuvné dveře do pouzdra, které se snadno otevřou i zavřou a zároveň nabízejí dostatek požadovaného soukromí.

Spí se nahoře

Co jsme ještě nezmínili a kam jsme se nepodívali? Je to ložnice kterou tento mobilní dům samozřejmě také má. A kde ji můžete najít? V prvním patře. Je skromnější ale pro dva plně dostačující. Přístup k ní není nijak složitý, jelikož do ní vedou z obývací části praktické schůdky.