Tento divný trik je nejlepší způsob, jak vyčistit vanu

Tento čistící trik se zpočátku může zdát divný. Jakmile to však zkusíte, uvědomíte si, že skutečně funguje.

Tento náš tip funguje velmi dobře a rychle se stane vašim oblíbeným způsobem čištění vany! A když spárujete tuto metodu s vašim důvěryhodným dvousložkovým čističem na vanu a sprchu, je čištění vany absolutně jednoduché.

Ale i když náš domácí čistič obsahuje jen dvě složky, pro tento trik čištění můžete dokonce zjednodušit až na jednu: mýdlo. Je to jedna z špičkových čisticích přísad, protože nic nefunguje lépe při řezání tuhých maziv a špíny než kvalitní mýdlo. Použít můžete i čistící prášek, který seženete mnohem snáze.

Budete potřebovat čistič a čistý smetáček.

Pokud budete tuto metodu používat pravidelně, doporučila bych pro tento účel nový kartáč. Špinavé koště vám nepomůže mít vaši vanu v čistotě.

Krok 1 – Aplikace přípravku

Vezměte si svůj oblíbený čistič a nastříkejte ho po stěnách vany.

Krok 2 – Čištění

Poté pomocí smetáčku vyčistěte mýdlo ve vaně. Praskání štětin a řezání mastnoty, kdy kartáč prořízne vrstvy mýdlové pěny, plísní a dalších zbytků, které mají tendenci se hromadit ve vaší vaně.

Krok 3 – Opláchnutí

Pak uchopte šálek, kbelík, nebo sprchovou hadici a použijte ji k opláchnutí mýdla a špíny, aby odtekla. Pak už se jen můžete kochat svou čistou vanou.

Omezená mobilita? Toto čištění může pomoci!

I když tento čistící trik může pomoci komukoliv vanu dokonale umýt, může to být problém pro osoby s omezenou mobilitou. Použijte koště s dlouhou tyčí k čištění vany. Nemusíte se tak ohýbat, klečet ve vaně, abyste dosáhli dokonalé čistoty.