Tento dojemný příběh vás rozpláče. Podívejte se, jak pes pečuje o koťata

Banner je tříletý sibiřský Husky a také zdravotní a psychiatrický servisní pes pro Whitney Braleyovou. Když Whitney trpí záchvaty úzkosti způsobené její nemocí, Banner je přímo u ní, aby pomohl. Pes může také detekovat migrény a odchylky v krevním tlaku a pomůže ji také odvést z davu, aby zpomalil její srdeční tep. Stručně řečeno, je to zachránce života.

Ale Bannerova vstřícnost tím nekončí; je rozšířena i na další zvířata. Jednoho dne pes dovedl Whitney do lesa a kroužil kolem lepenkové krabice, když vycítil, že je něco v nepořádku. Když žena otevřela krabici, Banner do ní položil hlavu a zvedl kotě.

To kotě spolu se šesti sourozenci bylo umístěno v krabici a opuštěno uprostřed ničeho. Nikdo neví, jak se tam přesně dostali, ale Whitney má podezření, že je tam někdo vyhodil a nechal je zemřít.

Koťata nevydávala žádné zvuky a Whitney si myslela, že mohou být mrtví. Ale kromě toho, že byla podchlazená, žila.

„Ani nevím, jak Banner věděl, že tam jsou,“ řekla Whitney Good Times. „Koťata se nehýbala, ani nemňoukala. Nějak to vycítil. Je to opravdový hrdina. Kdyby se koťata nenašla, všichni by zemřeli. “

Přinesla koťata domů, aby se o ně starala, a Banner rozhodně pomohl! Pes se choval jako jejich náhradní matka a byl velmi jemný a pečoval o každého z nich. Neustále se na ně díval a mazlil se s nimi, klidně si s nimi zdřímnul.

Bannerova užitečná povaha a mateřské instinkty tato koťata zachránily a daly jim v životě druhou šanci. Poté, co se o všechny kočičky postarali a byli řádně vzkříšené, našli jsme jim nový domov, kde je milují a starají se o ně.