Tohle Vám změní pohled na život! PŘÍBĚH: „Deset nejdůležitějších věcí, které jsem se naučil od ztráty mého krásného malého chlapce“

Před rokem Richard Pringle ztratil svého malého chlapce. Tři roky starý chlapec z Hastings, East Sussex, zemřel náhle po krvácení z mozku a obrátil svět své rodiny vzhůru nohama. Když jeho otec Richard mluvil s novináři z deníku Mirror Online, řekl: „Měl krvácení na mozku. Byla to jen 5% šance na zastavení krvácení, která bohužel nepřišla a chlapec zemřel.

Obrázky Hughie ukazují šťastného chlapečka plného smíchu se svým tátou nebo svírající pytel sladkostí – to, co byly kdysi snímky normálního života, jsou nyní vzácnou vzpomínkou pro Richarda, které chrání jako poklad. „Byl hodný, jemný, starostlivý a tak milý,“ řekl Richard. Všechny nudné věci uměl přeměnit v zábavné.

„Ve třech krátkých letech nás opustil s neuvěřitelnými vzpomínkami na celý život.“ Richard, který má dvě další děti, hodnotí ztrátu jeden rok po smrti Hughieho, a napsal nejdůležitější lekce, které ho tragédie naučila, v naději, že ostatní rodiče nebudou nikdy brát své děti za samozřejmost.

Přečtěte si tato slova, která vás chytnou za srdce a klidně se o ně podělte se svými přáteli.

Deset nejdůležitějších věcí, které jsem se naučil od ztráty svého syna

  • Nemůžete nikdy dítě líbat a milovat příliš mnoho.
  • Vždy máte čas. Zastavte to, co děláte, byť třeba na minutu. Nic není tak důležitého, že to nemůže počkat.
  • Udělejte tolik fotografií a nahrajte co nejvíce videí, jak je to jen možné. Jednoho dne to může být vše, co máte.
  • Netrávit peníze, trávit čas. Myslíte si, že víte, za co utrácíte? Ne. Na čem záleží. Skočte do kaluží, jděte na procházky. Jeďte plavat v moři, stavět tábor a bavit se. To je vše, co děti chtějí. Nemůžu si vzpomenout, co jsme koupili Hughiemu; Můžu si jen pamatovat, co jsme udělali.
  • Zpívejte. Zpívejte písně dohromady. Moje nejšťastnější vzpomínky jsou na Hughieho sedícího na ramenou nebo sedícího vedle mě v autě zpívajících naše oblíbené písně. Vzpomínky jsou vytvářeny v hudbě.
  • Zbavte se nejjednodušších věcí. Noční časy, postele, čtení příběhů. Společné večeře. Líné neděle. Nejjednodušší a nejlépe strávené chvíle. To je to, co mi nejvíc chybí. Nenechávejte ty zvláštní časy bez povšimnutí.
  • Vždy polibte ty, které milujete Vraťte se a polibte je, pokud zapomenete. Nikdy nevíte, jestli je to naposledy, kdy budete mít šanci.
  • Udělejte si nudné věci. Nákupní výlety, cesty autem, procházky do obchodů. Buďte hloupí, řekněte vtipy, smích, úsměv a užívejte si. Jsou to jen práce, pokud s nimi zacházíte. Život je příliš krátký.
  • Mějte deník. Zapište si vše, co vaše děti dělají, věci které rozsvítí váš svět. Vtipné věci, které říkají, roztomilé věci, které dělají. Začali jsme to dělat až poté, co jsme ztratili Hughieho. Chtěli jsme si všechno pamatovat. Budete mít tyto vzpomínky napsané navždy a když vaše dítě vyroste, budete si moct číst o těchto okamžicích a připomínat si je.
  • Máte-li s sebou své děti. Dejte jim pusu na dobrou noc. Na dobré ráno, když jdou do školy i když odjíždí na vysokou. Nikdy nezapomeňte na ty chvíle s vašim dítětem.