Tohle Vám změní pohled na život! PŘÍBĚH: „Deset nejdůležitějších věcí, které jsem se naučil od ztráty mého krásného malého chlapce“

Před rokem Richard Pringle ztratil svého malého chlapce. Tři roky starý chlapec z Hastings, East Sussex, zemřel náhle po krvácení z mozku a obrátil svět své rodiny vzhůru nohama. Když jeho otec Richard mluvil s novináři z deníku Mirror Online, řekl: „Měl krvácení na mozku. Byla to jen 5% šance na zastavení krvácení, která bohužel nepřišla a chlapec zemřel.

Obrázky Hughie ukazují šťastného chlapečka plného smíchu se svým tátou nebo svírající pytel sladkostí – to, co byly kdysi snímky normálního života, jsou nyní vzácnou vzpomínkou pro Richarda, které chrání jako poklad. „Byl hodný, jemný, starostlivý a tak milý,“ řekl Richard. Všechny nudné věci uměl přeměnit v zábavné.

„Ve třech krátkých letech nás opustil s neuvěřitelnými vzpomínkami na celý život.“ Richard, který má dvě další děti, hodnotí ztrátu jeden rok po smrti Hughieho, a napsal nejdůležitější lekce, které ho tragédie naučila, v naději, že ostatní rodiče nebudou nikdy brát své děti za samozřejmost.

Přečtěte si tato slova, která vás chytnou za srdce a klidně se o ně podělte se svými přáteli.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce