Trendy v lakování nehtů pro rok 2015

Dekorativní kosmetika patří neodmyslitelně ke každé ženě, která ráda pečuje o svůj zevnějšek. Zatímco během chladnějších dní sahají ženy spíše po make-upu, během léta jednoznačně vítězí lak na nehty. Jelikož se v létě věnujeme hodně venkovním aktivitám, koupání či zahradničení dostávají nejen nehty, ale i laky pěkně zabrat.

Koho by bavilo sedět každý večer s odlakovačem, pilníčkem a lakem na nehty. Naštěstí existují dlouhotrvající laky na nehty, které vydrží i namáhavou práci. Jedná se o gelové laky, které se nechávají vytvrdit pod UV lampou. Aplikace zabere jen minimum času a výsledek je více než skvělý. Takto nalakované nehty vám vydrží až dva týdny. V dnešním článku se zaměříme na nehtové trendy, pro letošní léto. Nechybí ani video návod, jak si zajistit dlouhotrvající nehtíky.

Osvěžující léto

Horké letní dny si můžete osvěžit chladivými tóny mátová, zlatá či stříbrná. Barevným kombinacím se žádné omezení neklade. Pestrou nabídku moderních gelových laků na nehty najdete v kolekci ROCKLAC. Jde o novinku, která spadá pod známou značku ENII – NAILS od společnosti ENII trade s.r.o. Vhodné pro profesionální i domácí použití. Lakování nehtů nebylo nikdy snadnější. Laky na nehty se vyznačují snadnou aplikací a následným vytvrzením pod UV lampou, což zajistí dokonalý a dlouhotrvající vzhled.

Oválný tvar

Možná už jste si všimli, že se v poslední době čím dál více lidí uchyluje k přirozenému vzhledu. Tento trend se promítá do účesů, make-upu a také světa nehtů. Letos zkrátka frčí vše, co je pokud možno nejvíce přirozené. Délka nehtů je tedy střední, tvar oválný. Takováto úprava není nijak složitá, protože pouze vycházíte z vašeho přirozeného tvaru, který nahoře pilníkem upravíte do kulata.

Orámované nehty

Jestli občas sledujete módní přehlídky, určitě vám neuniklo, že modelky mívají nehty nalakované dvěma barvami. Spodní oválná část je světlejšího odstínu a horní nehet je orámovaný tmavší barvou.

Natural Nail art

U přirozenosti se ještě zdržíme. Natural make-up není určitě pro vás žádnou neznámou. Oblíbenosti se těší už nějaký ten pátek. Avšak u nehtového designu jde o novější záležitost. Nahé – tedy přirozené pozadí s půlměsíčkem výraznější barvy ve spodní části nehtu, je pro tohle léto novinkou.

Kreativní zdobení

Když už se budete chtít vyhnout všemu, co na vás působí velmi přirozeně až usedle, pusťte klidně své fantazii uzdu. Letos frčí 3D zdobení, které se skutečně přehlédnout nedá. Moderní jsou i proužky, puntíky, staré známé ombré, duhové lakování, geometrické zdobení a další.