Neplaťte za drahé nehty v salonu! Vyzkoušejte tyto tipy na lakování nehtů

Krásné a upravené nehty jsou základ v péči o ruce. Ať už se rozhodnete, pro nehty umělé nebo svoje. Přinášíme vám pár tipů z oblasti lakování nehtů, které třeba někdy využijete.

Shellac metoda

Tento styl lakování nehtů vám zajistí, že budete mít na dlouhou dobu upravené nehty. Není to zase tak úplně novinka, ale rozhodně je to způsob lakování, který způsobil převrat v úpravě nehtů. Lak se neodlupuje, nepraská ani nešoupe. Vydrží vám až tři týdny, než začne být znatelné odrůstání nehtu. U této metody se používá UV lampa, kde se lak nechá chvíli vytvrdit. Díky této metodě, si můžete vypěstovat krásné a dlouhé nehty. Protože po celou dobu bude tento lak pevně a tvrdě chránit vaše vlastní nehty. Barvy jsou v neomezené nabídce.

Lentilkové nehty

Tento styl, je nejvíce vidět během letního období. Jedná se o jednoduchou a kreativní metodu, kdy se každý nehet, nalakuje jinou barvou v pastelových odstínech. Barvy velmi připomínají veselé a oblíbené lentilky.

Natural lakování

Stejně jako natural make-up, se těší velké oblibě i nahé lakování nehtů. Jde o co nejpřirozenější metodu lakování. Barvy bývají perleťové, světle růžové nebo tělové. Tak aby nehet vypadal, co nejpřirozeněji.

Ombre lakování nehtů

Tento název, nejspíš budete znát ze světa účesů. Ale stejně tak si získal oblibu i v lakování nehtů. Pomocí plastové podložky, na kterou se namalují dvě barevně ladící kolečka, se smícháním pomocí párátka vytvoří požadovaný odstín, pro lakování ombre. Na nehtech, pak plynule přechází z jednoho odstínu na druhý. Nanášet se dá ťupkáním houbičkou po nehtu, kterou předně namočíte do laku.

Metoda striplac

Lakování touto metodou vydrží zhruba 10 dní. Mezi jeho výhody patří, že k jeho odstranění stačí lak pouze odloupnout, bez jakéhokoliv poškození vlastního nehtu. Váš nehet zůstane zdravý a silný, protože nemusíte použít chemické přípravky k jeho odstranění. Na jeho vytvrzení je také nutné použití UV lampy, jako u shellac. Rozdíl je zde pouze v odstranění, je to velmi podobná metoda.

Obrázek: FreeDigitalPhotos