Plíseň na nehtech nejlépe zlikviduje přírodní metoda založená na olejích

Plíseň na nehtech nejenom špatně vypadá, ale také nám komplikuje život. Poradíme vám přírodní metodu, jak se jí zbavit. Výhodou této metody je, že se nemusíte bát jakékoliv chemie, protože všechny jednotlivé složky jsou přírodní, známé a také běžně dostupné a zdravotně nezávadné.

Co budete potřebovat?

Jak se dá plíseň na nehtech vyřešit přírodní cestou? Je to jednodušší, než si myslíte. Postačí vám jenom dvě věci, které smícháte dohromady. První je kvalitní olivový olej a druhou je oreganový olej. Oba dva dnes bez problémů koupíte v obchodech, nebo online. Od každého budete potřebovat stejné množství. Na jednu běžnou aplikaci plně postačí jedna lžíce od každého. Následně oba dva oleje smícháte dohromady a v tu chvíli jste připraveni k použití.

Jak na aplikaci?

I ta je velmi jednoduchá. Doporučujeme použít běžný odličovací tampon a na hůře dostupná místa vatovou tyčinku na čištění uší. Obojí lehce namočíte do směsi olejů a potom potíráte ta místa, kde se plíseň na nehtech objevuje. Doporučujeme směs aplikovat vždy večer, kdy už nikam nechodíte, a tak vaše nohy nebudou vystavovány jakýmkoliv dalším bakteriím. Když oleje nanesete, nechte je na nohou vstřebat.

Používejte po dobu 3 týdnů

Aplikace by měla probíhat, pokud možno každý den. Už po několika prvních dnech bude jasně viditelné celkové zlepšení. Pokud budete své nohy takto potírat po dobu tří týdnů, tak po této době nebudete ani vědět, že se nějaká plíseň na nehtech, kdy objevila. Vaše nohy a vaše nehty budou dokonale krásné a hlavně zdravé.

Proč právě oleje?

Jak je možné, že nejlépe zabírají právě tyto dva druhy olejů? Vysvětlení je jednoduché. Obsahují vitamíny, minerály, ale i antioxidanty, stejně jako kyselinu olejovou. Toto vše dohromady je zcela unikátní směs, která si dovede poradit nejenom s plísněmi.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]