Trocha radosti v těchto ponurých dnech. První krůčky štěněte ve videu dostanou každého milovníka psů

Fotografie: Freepik

Toto roztomilé štěňátko buldoka se jmenuje Tebow. V prosinci 2012, kdy byl tento klip natočen, mu byly pouhé tři týdny.

Video třítýdenního štěněte anglického buldočka, které dělá své první vrzavé a nejisté krůčky, je tak roztomilé, že dojme i toho největšího tvrďáka. Tato málá „vrásčitá koule“ známá jako Tebow je na nejlepší cestě stát se hvězdou YouTube – na svém kontě má již bezmála 1 800 000 zhlédnutí.

Tebow čili život štěněte

Vychovávat štěně je ta nejsladší věc na světě, máte velké štěstí, protože na výchově štěněte je prostě nejlepší vidět, jak poznává život a prožívá všechno, co v něm je. Pokud jste si tedy pořídili nové nebo dokonce zachráněné štěně, musíte vědět, jak ho vycvičit. Nejprve je třeba znát více informací o tomto plemeni, informace o jejich těle, výchově, jejich zdravých problémech a temperamentu.

Fotografie: Pixabay

Začněte je učit, že vy jste majitel, musí vás respektovat, potom začněte se základními povely, mnohokrát je opakujte, musíte být trpěliví, také si připravte nějaké pamlsky, v každém případě, když váš pes udělá něco dobrého, musíte mu nějaké dát. Pokud máte doma jiné zvíře, například kočku, musíte štěně začít socializovat s ní, abyste si vytvořili silné pouto.

Fotografie: Freepik

Nejdůležitější věcí při výchově štěněte je mít připravený fotoaparát, abyste zachytili ty nejlepší okamžiky. Je ohromující zaznamenat, jak váš pes všechno dělal poprvé. Podívejte se na toto sladké štěně buldoka, které dělá své první krůčky, a pokud vám připadá roztomilé, podělte se o něj se svou rodinou a přáteli.

Video má na YouTube miliony zhlédnutí

Právě se seznamujete s nejroztomilejším štěnětem buldočka, který se v kouzelném předvánočním období učilo dělat své první krůčky, což je rozkošně. Je úžasné sledovat, když se štěňata snaží udělat své první krůčky, a nejen to, zvuky, které toto buldočí štěně vydává, jsou vůbec nejroztomilejší. V tomto videu se chystáte sledovat celou dávku roztomilosti. Budete se usmívat od ucha k uchu.

Fotografie: YouTube

Tebow byl v době natočení videa u svého chovatele Scotta Lathropa v Portales ve státě New York, který o do rozhovoru uvedl, že všechna štěňata jsou hvězdy, ale čas od času se objeví takové, které je prostě superstar. Ironií osudu bylo, že za pár týdnů se štěňátko přestěhoval k novým páníčkům do Los Angeles. Lathrop deníku New York Daily News uvedl: „Rád si to rozdává s ostatními štěňaty. Pořád se s nimi pere a mlátí je.“.

Zdroj: Djurbibeln

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]