Tvar nosu ovlivňuje vlastnosti. Zjistěte, jací jste

Podle izraelského profesora Abrahama Tamira tvar nosu skutečně vypovídá o osobnosti člověka. Takže do toho – popadněte zrcadlo a zjistěte jací jste! Možná budete překvapeni tím, co vše o vás ten váš dokáže říci.

Núbijský nos

Tento typ nosu je mnohem delší než ostatní typy a jeho vrchol klesá. Lidé s takovými nosy mají zájem, jsou zvědaví, optimističtí, ale často závislí na jiných lidech. Vždy se snaží najít řešení problému. Jejich vzhled je příjemný.

Řecký nos

Všimli jste si někdy, že řecké sochy mívají úzké, dlouhé a špičaté nosy? Tito lidé nemají rádi záři reflektorů. Jsou důvěryhodní, ale nejsou schopni otevřeně mluvit o svých pocitech.

Zahnutý nos

Tento nos tak trochu připomíná ptačí zobák nebo háček. Tito lidé jsou nesobečtí a plní nápadů. Jsou nadšení pro své cíle a mohou s nimi dělat cokoli.

Zakřivený nos

Připomíná zahnutý nos, ale je trochu širší. Tito lidé jsou opravdu silní, inteligentní a mají dobré organizační schopnosti. Většinu svého života věnují své práci.

Nos jako knoflíček

Krátký půvabný nos ve tvaru knoflíku označuje lidi, kteří se neustále ostatním připomínají spontánními výkřiky, které mohou často rušit ostatní. Jsou to chytří lidé, kteří se nevzdávají, doku nedostanou to, co chtějí.

Rovný nos

Tento typ je pro Asijce nejtypičtější. Končí rovnými, mírně plochými zaoblenými nosními dírkami. Tito lidé jsou vášniví a mají silnou povahu.

Konkávní nos

Má malou nosní kost a mírně konkávní tvar, ale není příliš výrazný, protože nos sám o sobě je malý. Jsou velkorysí, vždy připraveni pomáhat druhým, ale jsou velmi citliví a je velmi snadné je urazit.

Zakřivený nos

Lidé s tímto tvarem nosu jsou zcela oddaní tomu, co právě teď dělají. Obvykle vidí věci realisticky a stávají se velmi dobrými posluchači – naslouchají druhým a neváhají jim s láskou pomáhat.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]