Tvar palce prozrazuje mnohé o vaší osobnosti: Budete překvapeni, jak důkladný si o vašem mozku uděláte obrázek

Vaše tělo toho o vás může prozradit víc než si myslíte. Řeč těla totiž mluví víc, než jakákoliv slova. Podívejte se na svůj palec a můžete číst.

Osobnost člověka už se dávno nepoznává jen podle toho, co člověk řekne. Musíte se dívat také na držení těla a také na způsob, jakým přistupujete k druhým. Někteří dokonce věří tomu, že i tvar vašeho palce může prozradit hodně o osobnosti. Protože je dost možné, že ani ve vaší rodině nemáte všichni stejné palce. Podívejte se teď na to, co o vás vypovídá tvar vašeho palce.

Spodní polovina delší než ta horní

Takový tvar palce o vás vypovídá, že jste sebevědomí, chytří a kreativní, pokud jde o řešení jakéhokoliv problému. Vy málo mluvíte, ale hodně děláte. Víte moc dobře co chcete, a rozhodně k tomu nepotřebujete pomoc druhých lidí. Ostatní si o vás obvykle myslí, že jste drsní, ale ve skutečnosti jste citliví a také velmi zranitelní. Ve vztahu chcete úplnou rovnost a nevážíte si lidí, kteří vám lžou.

Horní polovina delší než ta spodní

Jste intuitivní a emocionální. Necháváte vládnout své srdce a také snadno prokouknete lži a podvody. Lidé jsou pro vás vždy na prvním místě a věříte v dobrotu lidské duše. I když jste dost tvrdohlaví, někdy začnete důvěřovat nesprávným lidem, kteří vás jen využívají. Co se vztahů týče, měli byste raději počkat na toho pravého, než střídat ty nesprávné partnery. Čeká na vás obrovská láska.

Obě poloviny jsou stejně dlouhé

Jste emocionální, ale také praktický člověk. Umíte se skvěle soustředit, přesně víte, co chcete, a nebojíte se to získat. Zároveň si ceníte upřímnosti a vzájemného respektu. Je pro vás důležité, aby k vám lidé byli otevření a upřímní, protože nemáte rádi žádné triky. Ve vztahu hledáte zralost a rovnováhu. Jakmile se někomu zavážete, jste ochotní dát vztahu úplně všechno.

Fotografie: Pexels

Oblouk dole

Jste člověk se silnou vůlí, který pro dosažení svých snů dokáže udělat cokoliv. Ti, kteří vás dobře neznají, si mohou myslet, že jste tvrdohlaví, ale jen vy moc dobře víte, čím jste si prošli. Jste velmi opatrní na to, koho k sobě pustíte, a užíváte si chvíle o samotě. Nic vás nerozzlobí víc než falešní lidé. Upřímnost a důvěra jsou pro vás ve vztahu opravdu důležité.

Vystrčená kost

Jste umělecký, nezávislý a také odhodlaný typ. Milujete přírodu a nic vás nevzrušuje víc než neobjevené cesty. Neznáte žádný strach a dokážete kreativně vyjádřit své myšlenky. Málokdo totiž zažil to, co vy. Rádi pomáháte druhým, ale pomoc od ostatních přijímáte jen velmi těžko. U partnera si ceníte upřímnosti, romantických gest a vyznávání lásky.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]