Muž po smrti manželky zasadil přes 6 000 dubů, aby uctil její památku. Při pohledu z oblohy je jasné, co tím přesně myslel

Fotografie: Depositphotos

Někteří lidé se zamilují a tato láska jim vydrží po zbytek jejich života. I po smrti milovaného partnera dělají to, co by ho dělalo šťastným.

Láska je pro mnoho lidí záhadou. Je to pocit, který spojuje dva lidi, a někdy je nutí dělat neuvěřitelné, nepředstavitelné a iracionální věci. U zvířat a dokonce i u lidí jsou důkazy lásky nedílnou součástí vztahu. Je to vlastně konkrétní a trvalý způsob, jak vyjádřit lásku tomu, koho milujete. Slyšet totiž to, že vás druhý miluje, je samozřejmě krásné, ale na tyto slova se rychle zapomene. Činy ale zůstanou napořád.

Důkaz lásky od manžela

Koloběh života zkrátka chce, aby každý člověk měl svůj začátek a konec. Velice těžké je ale to, když vás opustí člověk, kterého milujete a to ještě více, když jde o manžela či manželku. Pro tohoto manžela bylo určitě moc těžké, když ho opustila jeho milovaná žena, ale nakonec našel originální způsob, jak ji uctít.

Fotografie: Depositphotos

Byla to láska na první pohled

Janet a Winston Howes byli párem, jejichž lásku jim každý záviděl. Všechno jim vždy a za všech okolností klapalo. Potkali se na střední škole a byla to láska na první pohled, poté, v roce 1962 následovala svatba. Nakonec se usadili na překrásné farmě v Anglii a založili rodinu. Narodil se jim totiž syn a oni žili naprosto pohádkovým životem.

Naplánoval skvělý projekt

Bohužel, štěstí této rodiny netrvalo věčně. Po 30 letech spokojeného manželství Janet utrpěla srdeční selhání, na jehož následky zemřela. Nebylo jí ani 50 let. Zanechala po sobě milujícího manžela a syna, kteří nevěděli, co si bez ní počít. Winston nakonec přišel s nápadem uctít památku své ženy. Moc dobře věděl, že svoji ženu už zpět nezíská, ale tento projekt chtěl dokončit.

Janetino oblíbené místo byla louka kousek od jejich domu. Právě tam začal Winston den co den pracovat. Chtěl vytvořit místo, kde by se mohl s jejich synem setkávat v těžkých chvílích. Svůj projekt dokončil až o dlouhých 17 let později, protože jeho projekt spatřil z výšky pilot letadla. Winston vysvětlil, že vytvořil srdce zasazením tisíců dubů a uvnitř postavil sedadlo, aby seděl blíže k Janet.

Zdroj: Daily Mail

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]