Válečný veterán upadl ve sprše a ležel na podlaze 16 hodin. Pak si uvědomil, že by mu mohla pomoct jeho kočka

Fotografie: Depositphotos

Americký veterán Ron, který pro pohyb musí používat chodítko, nešťastně upadl ve sprše. Dlouhých 16 hodin strávil na studené zemi, než si uvědomil, že mu může pomoct jeho věrná kočka Fluffy.

Příběh kočky Fluffy a jeho majitele zasáhl miliony lidí. Je důkazem, že kočky vůbec nejsou lhostejné ke svým majitelům, jak se od pradávna tvrdí. Možná nemají vlastnosti jako pes, ale oplývají zase jinými hodnotami, pro které si je lidé pořizují. Ron Williams, 84letý americký veterán, na svou Fluffy nedá dopustit. Když se mu stala nehoda v koupelně, byl šťastný, že tam s ním Fluffy je.

Mezi kočkou a mužem je zvláštní pouto

Ron Williams je 84letý americký veterán, který žije sám ve Sturgis v Michiganu. Už se nemůže nepohybuje tak dobře jako kdysi, a proto používá chodítko, když se potřebuje dostat z bodu A do bodu B. Přestože žije sám, necítí se osamělý, protože má po svém boku věrnou kočku jménem Fluffy.

Mezi Ronem a Fluffy je mimořádné pouto, jenž je až hmatatelné. Tráví spolu veškerý čas a jsou nerozlučnou dvojkou, a to v dobrém i zlém. Jednoho dne se totiž Fluffy ukázala jako Ronům anděl strážný, když Ron upadne ve sprše a není schopný pohybu.

Neustále si povídají

Jedna z věcí, kterou Ron se svou kočkou dělá, aby se cítil méně sám, je, že na ni mluví nahlas. Jako kdyby ji vůbec nepovažoval za zvíře, ale za člověka, jenž rozumí každému jeho slovu. Někdy se zdá, že dokonce odpovídá. Když se starší muž jednoho dne sprchoval v koupelně, nešťastně uklouzl a upadl na zem. Byl mimo dosah mobilního telefonu, takže neměl možnost zavolat si o pomoc.

Fotografie: Pixabay

Ron si zprvu nevšiml, že Fluffy je s ním v koupelně také. Po 16 hodinách na studené zemi, neschopný se hýbat dostal muž nápad. Věděl, že Flufy rozumí slovu „zavolat“, okamžitě si jej spojí s telefonem. Pokusil se tedy získat její pozornost a nasměrovat ji na svůj mobil. Hlasitě křičel: „Zavolej Fluffy!“

Kočka zachránila svému majiteli život

Fluffy okamžitě pochopila situaci a přinesla mobil přímo k Ronovi, kterému se nakonec po 16 hodinách na zemi podařilo zavolat na číslo 911 a přivolat si pomoc. Naštěstí vyvázl je s pár modřinami. Nebýt Fluffy, celá situace mohla skončit mnohem hůř. Ron je vděčný, že má svou Fluffy, zachránila mu život.

Zdroj: Olhaquevideo

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]