Velké těhotenské břicho ženy znamenalo jediné. Její dítě vážilo přes 6 kilo

Když je žena těhotná, bříško samozřejmě vyroste. Velké těhotenské břicho mají většinou ženy čekající dvojčata, nebo ženy čekající velké děti. A to byl případ ženy, která je ústřední hrdinou tohoto příběhu, který se odehrál ve Velké Británii. Chrissy Corbitt nebyla prvorodičkou, jelikož už měla dvě krásné děti. Pár měsíců po otěhotnění zjistila, že její třetí dítě bude výjimečné.

Břicho jenom rostlo

Žena si těhotenství nejprve užívala. Po pár měsících ale začala být znepokojena. Měla opravdu velké těhotenské břicho. Jako by měla rodit za pár týdnů. Lékař však její obavy vyvracel a říkal, že je vše v pořádku. Důvodem velkého břicha je jenom to, že se její dítě vyvíjí celkem rychle a tak se narodí podstatně větší, než je zvykem. Na jeho budoucí vývoj by to však nemělo mít vliv. V tu chvíli se žena začala být něčeho jiného. Zvládne daný porod a nebude pro ni až příliš bolestivý? Její předchozí děti vážily kolem 4 kilogramů. Už to bylo dost. Zde má být hmotnost ještě větší.

Den D konečně nastal

Termín porodu se pomalu ale jistě blížil a břicho které měla Chrissy Corbitt bylo opravdu gigantických rozměrů. Manžel ženu odvezl do nemocnice, kde proběhly klasické procedury. Potom už nastala ta chvíle, kdy žena zamířila na porodní sál. Všichni byli napjatí, jak vše dopadne. A to i lékařský tým, který samozřejmě měl různé obavy o zdraví miminka, ale i zdraví maminky.

Porod proběhl tak, jak měl

Žena začala rodit a nic nenasvědčovalo tomu, že by se měly objevit jakékoliv komplikace. Když bylo dítě na světě, potvrdilo se to, co lékaři říkali. Velké těhotenské břicho jasně značilo, že se narodí opravdu velké dítě. Všichni se radovali, jelikož jak dítě, tak i žena vše zvládla bez jakýchkoliv komplikací.

Zajímá vás, kolik dítě vážilo?

Zdravotní sestra ho téměř nemohla unést, jelikož takto velkého novorozence podle svých slov v ruce ještě neměla. Miminko vážilo 6 011 gramů. Tedy lehce přes šest kilo. Nutno říci, že takto velká váha a tedy i velikost dítěte způsobily manželům i jejich blízkým drobné problémy. Každý už měl nakoupené dárky v podobě různých dupaček a jiného oblečení. Bylo jasné, že miminku bylo vše malé. Dané věci byly darovány potřebným a všichni koupili něco podstatně většího. Oblečení, které standardně nosí miminka ve věku 9 – 12 měsíců.

Nešlo o největší dítě

Myslíte si, že to bylo největší a nejtěžší dítě, které se kdy narodilo? Vyvedeme vás z omylu. Rekord drží žena, které se narodilo děťátko v roce 1897 a která má vše zapsané v Guinessově knize rekordů. Váha jejího dítěte byla 9 980 gramů. Tedy téměř deset kilo.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]