Učitel tělocviku začal sahat na malou studentku. Byl u toho tajně natočen

Fotografie: fo.ol / Creative Commons / Attribution 2.0

Tento učitel je velmi oblíbený mezi dětmi i jejich rodiči. Po zhlédnutí tohoto videa uvidíte, z jakého důvodu, a nebudete se divit.

Asi každý jste měl učitele, kterého jste nemohli vystát a měli jste z něj strach. Takoví lidé zkrátka neměli dobrý přístup k dětem a ty se jich potom bály. To tedy ale rozhodně neplatí o tomto učiteli, jenž tuto práci dělá, protože miluje děti a děti milují ho. A po zhlédnutí tohoto videa pochopíte proč.

Tento muž je ideální učitel

Učitelé by měli nastoupit do tohoto zaměstnání nejen z toho důvodu, že chtějí děti něco naučit, ale také proto, že mají k dětem dobrý přístup. Můžete být totiž vzdělaní, ale pokud vás děti nebudou brát, není vám to moc platné. Ideální učitelé vždy dělají něco navíc, protože se chtějí ujistit, že jejich studenti dělají všechno pro to, aby se něco naučili.

A někdy se stane, že si toho rodiče ani ostatní učitelé nevšimnou, ale ono na tom vlastně nezáleží. Učitelé sami vidí, jak velký vliv na děti jejich chování má. Jeden z učitelů tělesné výchovy ve Valdostě v Georgii vyučoval své studenty basketbal, když k němu přistoupila jedna ze studentek a zeptala se ho, jestli by ho mohla o něco poprosit.

Populární video

Učitel ani nevěděl, co se děje, ale ihned řekl, že samozřejmě může. Dívka mu potom řekla, jestli by jí mohl vlasy stáhnout do culíku. Učitel okamžitě poklekl a začal dívku česat. Mezitím se jeho kolegyně rozhodla, že ho natočí, a později toto video zveřejnila na svém Facebooku. Napsala k němu, že je krásné vidět, že pro někoho není jeho práce jen práce. Nikdy ale netušila, že se toto video stane tak populárním.

Učitel neměl ani zdání o tom, že se za několik dní stane slavným na internetu. Připadalo mu to totiž úplně samozřejmé, že svojí žákyni pomůže. Sám učitel má tři děti, takže je zvyklý dělat jim culíky a česat je. Maminka této holčičky řekla, že je velmi ráda, že její dceru učí někdo, komu záleží na dětech. A je třeba doufat, že takových učitelů je na světě mnohem více. Podívejte se na video.

Zdroj: CNN

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*