Video ukazující lásku mezi pejskem a miminkem je hitem internetu. Oba se nemůžou dočkat, až si dají pusinku

Fotografie: Dogperson3d / Creative Commons / Attribution 2.0

Pes je nejlepší přítel člověka a jak ukazuje toto video, mnoho z nich miluje i malé děti. Rozkošná holčička dá jasně najevo, že pejska miluje, a ten jí to s ještě větším nadšením vrátí.

Pokud si k našim dětem vybereme psa, kterému děti nevadí, často se z nich stanou nejlepší kamarádi. Pejsci pak trpělivě snáší neohrabané chování malých dětí a mnoho z nich na sobě nechá skoro dříví štípat. Snad berou děti jako hravá štěňata a leccos jim prominou. V tomto videu malá holčička vyburcovala svého kamaráda ze spaní. Ten to nechal jen tak.

Pes nejdřív vypadá, že by raději spal

Podívejte se na tato dvě úžasná stvoření. O tom, že se mají rádi, není nejmenších pochyb. Maminka jedno odpoledne zachytila tuto krásnou situaci. Její ani ne rok stará dcerka Quinn sedí na zemi a hraje si. Kousek od ní leží německý ovčák Larry, jenž ji unaveným okem pozoruje. Zdá se, že by nejradši spal nebo aspoň nerušeně odpočíval.

Malá Quinn však dostane roztomilý nápad. Chvíli psa pozoruje, pak si klekne na kolínka a přiblíží se k němu. Nakloní se nad jeho čumák a dá mu pusinku. A to ne jen jednu. Pes spokojeně leží a nijak nereaguje. Holčička se vrátí zpátky na své místo. Pejsek však zničehonic vstane a přijde k ní. Holčička se na něj usmívá.

Malou paničku miluje už od jejího narození

Pes jí pak začne olizováním její polibky vracet. Pokaždé, když ji pes olízne, holčička se legračně zasměje. Je vidět, že je spokojená stejně jako pejsek a za vzájemnou lásku se ani jeden z nich nestydí. Škoda, že je video tak krátké, na tyto dva by se dalo koukat celý den. Už téměř 8 milionů lidí vidělo tuto láskyplnou scénu a stále přibývají další.

Fotografie: Freepik

Maminka, která se o krásný okamžik podělila na internetu, ještě doplnila i vysvětlující informace. Pejsek Larry je jen o devět měsíců starší než její dcera a miluje ji od první chvíle, kdy ji přinesli z porodnice. Stále ji olizoval, nechal ji po sobě lézt a měl s ní obrovskou trpělivost. Olizovat její obličej měl však přísně zakázáno.

Překonal strach a konečně jí mohl olíznout obličej

A to až do dne, kdy maminka natočila toto video. Quinn se nakonec sama rozhodla, že chce od Larryho pusinky. Podle ní Larry váhal její dceři vyhovět, protože věděl, že to má zakázané. Nakonec už to nemohl vydržet a Quinn tak konečně dostala pusinku od milovaného štěněte, které tak dlouho toužilo po tom jí ji dát. Určitě se podívejte na tyto krásné záběry, protože vám bezpochyby zlepší náladu.

Zdroj: Espreso