Důchodce se mohl zbláznit ze souseda, který ho provokoval špatným parkováním. Z jeho důmyslného protiútoku se valí slzy po tváři

Fotografie: Depositphotos

Muž už byl opravdu vzteklý, protože parkování jeho souseda bylo skutečně nesmyslné. Napsal mu proto vzkaz a dal mu ho za stěrač.

Asi každý moc dobře ví, že parkování není vždy úplná hračka. Někdy je zkrátka parkovacích míst až moc málo. Ale bez ohledu na to, kde se zrovna chystáte zaparkovat, vždy si to raději dvakrát rozmyslete. Protože potom se můžete setkat s nějakým nepříjemným vzkazem, jako právě tento muž. K tomuto incidentu došlo nedávno v Sandvikenu, což je město ve Švédsku. Muž přijel domů a zjistil, že jeho soused zaparkoval přes 2 místa.

Už byl opravdu naštvaný

Podrážděný muž vymyslel plán, který se během malé chvilky rozhodl zrealizovat. Měl totiž na zadním sedadle věci, jež potřeboval vytáhnout ven, ale kvůli jeho sousedovi se do auta vůbec nemohl dostat. Byl rád, že dokázal vystoupit. Měl vymyšlenou parádní pomstu. Hned poté, co se mu podařilo dostat všechny věci do bytu, vzal papír a napsal na něj vzkaz, který byl určen pro jeho souseda.

Na poznámce bylo uvedeno: „Parkujete opravdu strašně, prosím, nikdy se nemnožte!“ Ke vzkazu ještě přidal kondom. Tuto skvělou a vtipnou poznámku uviděl o několik minut později náhodný kolemjdoucí. Když si ji přečetl, nemohl se přestat smát. Poznámku vyfotil a sdílel ji na svých sociálních sítích. Příspěvek se stal velmi populárním a vzkazem se za chvíli bavilo velké množství lidí.

Fotografie: Pexels

Snad soused dostane rozum

Bohužel se nikomu nepovedlo zaznamenat reakci souseda, který měl tento vzkaz na autě. Je ale dost možné, že příště bude přemýšlet trošku víc. Zkrátka je třeba pořádně myslet před tím, než něco uděláte. A u parkování to platí dvojnásob. Musíte být velmi opatrní, abyste nakonec za stěračem takový vzkaz nenašli i vy.

Zdroj: Expressen

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*