Pozorně se zamyslete a vyberte si jednu ze svíček na obrázku. Vaše volba prozradí, co vás v budoucnu čeká

Fotografie: Freepik

Vyzkoušejte si tento jednoduchý test osudu a vyberte si jednu z nabízených svíček. Vaše volba vám tak prozradí mnohé o vás, ale i o cestě, která je pro vás připravená.

Každý z nás je zcela jiný a ve své podstatě také výjimečný. Každý by se tak dal nazvat chodícím originálem a je pouze ve hvězdách, jaký osud na každého jedince čeká. Ačkoliv by to mnoho lidí zajímalo, přesnou předpověď nikdy nikdo nedostane, a o tom, jak osud s jeho kartami zamíchá, se bude muset každý sám přesvědčit až časem. I tak ale existují dílčí předpovědi, které nám dokážou říct to, co možná ani nevíme sami o sobě, a také to, co vše nás v budoucnosti může čekat.

Vyberte si z nabízených svíček

Tento test patří mezi ty jednodušší a také za něj nemusíte nechat spoustu peněž u kartářky nebo jiných lidí s podobným zaměřením. Stačí pouze, když se pozorně zadíváte na nabízené svíčky a vybere si tu, která vás určitým způsobem přitahuje. Ať už se vám prostě líbí, nebo byste si ji uměli představit ve svém interiéru, volba je pouze na vás.

Fotografie: Freepik

Poté stačí postoupit níže na článek a najít obrázek vámi zvolené svíčky. Pod ním naleznete to, co hledáte a dozvíte se, jaké tajné vlastnosti jsou vám připsány a také to, jaké cesty vás v budoucnu mohou čekat a jaké kroky musíte podniknout, abyste se vydali tím směrem. Nehleďte proto na nic víc, než na svíčky a nechte osud, ať vám sám ukáže váš směr.

První svíčka

Červená barva je snad odjakživa přirovnávána k vášni, dobrodružství a odvaze. Pokud tedy vaše volba padla právně na tuto svíčku, pravděpodobně jste ve fázi života, kdy se připravujete buďto na osudovou lásku, nebo osudový spor, který by se dal též nazvat válkou. Vaše mysl tak vyjadřuje lehkou nervozitu, ale také pořádnou dávku odvahy. I přesto se však nad vaším rozhodnutím pořádně zamyslete a zvažte veškeré vaše možnosti tak, abyste dopadli nejlíp, jak můžete.

Fotografie: Freepik

Druhá svíčka

Druhá svíčka se nese ve znamení modré barvy, která je vždy v úzkém spojení s vodou a lehkostí. Pokud jste tedy zvolili právě tuto svíčku, máte ve svém životě pravděpodobně vše, díky čemu dokážete rozumět sobě samým a svým činům, ale i jednání ostatních lidí.

K tomu vám napomáhá také vaše silně rozvinutá intuice a dokonalý šestý smysl. Ve vašem životě se však brzy objeví někdo, kdo bude skutečnou zkouškou vašeho porozumění a pouze vy udáte, jakým směrem se váš vztah bude ubírat.

Fotografie: Freepik

Třetí svíčka

Světlá pleťová barva této svíčky se obvykle přirovnává právě k barvě měsíce a také hvězd. Celá tato svíčka se tak nese v magii měsíce a pokud jste zvolili právě ji, jste člověkem, který je doslova předurčen k tomu, dokázat velké věci. O tom svědč také dvojitý plamen, který značí určitou rozohněnost a vášeň pro to, co jste si zvolili za svůj cíl. Pro úspěch je však tato vlastnost velmi důležitá a již brzy budete mít možnost uspět a ukázat světu své schopnosti.

Fotografie: Freepik

Čtvrtá svíčka

Zelená je barva přírody, země a hojnosti. Pokud tedy byla vaší volbou právě čtvrtá, zelená, svíčka, poukazuje to na vaši vnitřní vyrovnanost a velmi kladný vztah k přírodě a všemu živému.

Ani hojnost této barvy však nebude potlačena a dobrou zprávou je, že vás brzy čeká osobní úspěch v tom, na čem pracujete už nějakou tu dobu. Také budete moci ostatním ukázat své vášně a konečně budete přijati i tam, kde vás dosud odmítali.

Fotografie: Freepik

Pátá svíčka

Podobně jako třetí svíčka, i tato má světlou měsíční barvu, která značí člověka, který dokáže něco výjimečného. Pokud vaše volba padla na pátou svíčku, znamená to, že brzy budete mít šanci probojovat se do prvenství v tom, oč stojíte. Váš pokus jistě nebude marný, je vám totiž nakloněna magie hvězd i samotného měsíce. Navíc vaše intuice vám jistě prozradí, kdy je nejlepší začít, aby celá snaha přinesla své ovoce.

Fotografie: Freepik

Šestá svíčka

Poslední, šestá svíčka, má světle růžovou barvu. Ta, poněkud paradoxně, značí inteligenci, rozum a chuť vzdělávat se. Pokud jste tedy zvolili právě tuto svíčku, pravděpodobně jste inteligentním a vzdělaným člověkem, vaše cesta za poznáním však ale ještě nekončí.

Fotografie: Freepik

V blízké budoucnosti se vám totiž naskytne možnost, která vás v tomto směru posune opět kupředu a vy tak získáte nové, cenné, rozhledy.

Zdroj: VeryWellMind

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]