Vykouzlete vánoční atmosféru už u vchodových dveří do bytu

Vánoce už jsou za dveřmi, a proto je potřeba začít uvažovat nad letošními dekoracemi vašeho domova. Uvnitř i zvenku. Není nic krásnějšího, než se vracet domů po náročném dni v práci a jako první vidět šišky a ucítit jehličí. A totéž ocení i vaši sousedé, tedy pokud vám nebudou krásnou výzdobu závidět. Jak ale věnec na vchodové dveře do bytu připevnit, aniž byste museli použít hřebíky, nebo po každém zavření výzdobu zvedat ze země? Poradíme.

Izolepu nechte najindy

Máte vchodové dveře do bytu s kukátkem? Nebojte, ani kukátko nemusí přijít k újmě při snaze pověsit vánoční výzdobu. Zatímco někteří se připevnění snaží vyřešit namotáváním provázků, jiní zase sáhnou po tavné pistoli nebo izolepě. To ale často vede k nepříjemným výsledkům.

Lepidlo z izolepy může poškodit povrch dveří, provázky narušují těsnění a vám pak zbytečně uniká teplo. Tím nejhorším nepřítelem vašich vchodových dveří do bytu jsou však hřebíky. Máloco totiž dokáže nejen trvale poškodit materiál dveří, ale také je navždy znehodnotit.

Český dodavatel bezpečnostních vchodových dveří do panelového bytu proto nabízí jednoduché a opravdu šetrné řešení. 

Praktické držáčky na dveře

Máte bezpečnostní vchodové dveře do panelového bytu s ocelovým jádrem? Pak je pro vás ideální magnetický držák, který se ke dveřím automaticky přichytí. Výhodou je, že jej můžete polohovat dle potřeby a přizpůsobí se všem velikostem věnců. Bez obav tak udrží i ty nejtěžší.

Že takové dveře nemáte? Neriskujte bezpečí své domácnosti a raději si je pořiďte. Dříve zmíněný dodavatel vám zajistí vchodové dveře do bytu s montáží, takže se o nic nemusíte starat a za den máte hotovo. A pak už jen můžete vymýšlet, jaké všechny dekorace byste na dveře mohli umístit.

A nebojte se, že byste háčky přes rok nevyužili. Sezónní dekorace se na dveřích nikdy neztratí, ať už jarní, či letní. Z druhé strany dveří vám držáčky navíc skvěle poslouží k zavěšení klíčů, kabátu nebo kabelky.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*