Výrobky z ruliček od toaletního papíru – 2.část

O tom, že ruličky od toaletního papíru nejsou až tak obyčejné, jak si mnozí s vás možná mysleli, jsme se přesvědčili již v minulém článku. Ti zasvěcenější už vědí, že si i z takto obyčejné a často i opomíjené a především zbytečně vyhazované maličkosti mohou vyrobit zajímavé dekorace, kterými potěší nejen sebe, ale nadchnou i každou návštěvu. I v dnešním díle si ukážeme další zajímavé věci, které si z ruliček od toaletního papíru můžete vytvořit.

Ozdobička pro princezničku

Máte-li doma malou holčičku, která si snad jako všechna malá děvčátka, přeje být princeznou se vším všudy, vyrobte ji ozdobu, bez které se žádná správná princezna rozhodně neobejde. Ano, řeč je o korunce, kterou musí na své hlavě nosit každá urozená dcerka. Nemusíte ihned spěchat do obchodu a koupit tam své maličké plastovou korunku. Nejenže to stojí zbytečné peníze, ale když jí korunku vyrobíte vlastnoručně, potěšíte jí tím mnohem více. Navíc jí můžete do samotné výroby zapojit.

Originální adventní kalendář

Ačkoli kalendářně teprve panuje listopad, nebude to tak dlouho trvat a na dveře nám zaklepou Vánoce. K vánočním svátkům neodmyslitelně patří i adventní kalendář, díky kterému mohou děti – i mnozí dospělí – odpočítávat dny do Štědrého dne. Zkuste letos přijít s něčím originálním! Nepodléhejte klasice v podobě čokoládových kalendářů a pořiďte svým dětem netypickou variantu – adventní kalendář z toaletních ruliček. Jak samotnou výrobu pojmete záleží jen na vás. Můžete se inspirovat nápady na internetu nebo vymyslet něco úplně nového. Uvidíte, že děti určitě potěšíte a díky vašemu kalendáři se na Štědrý den budou těšit ještě o něco více!

Zajímavá dekorace ke svíčkám

Zapálené svíčky dotváří rodinnou atmosféru a nejsou výsadou pouze Vánočních svátků. Spousta lidí si svíčku zapálí ve večerním čase, kdy se dívají na televizi nebo zkrátka jen tak – pro uklidnění. Pokud i vy máte svíčky v oblibě, rádi si je zapalujete a těšíte se z onoho plápolajícího plamínku nebo si je zapalujete pro jejich krásnou vůni, oživte si tyto příjemné chvíle i něčím navíc. Vyrobte si zajímavou dekoraci, do které svíčku vložíte! Popusťte uzdu své fantazii, zapojte nějaký ten nápad a tvoření může začít! Jen obezřetně, aby vám papír nechytil od svíčky.

Inspirujte se a vyrobte si z ruliček od toaletního papíru něco zajímavého

Obrázek: pixabay

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]